ВИКОНАЙТЕ ПЕРЕВІРКУ Й ПОКРАЩТЕ МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ ЗА ПІВ ЦІНИ!

ВИКОРИСТАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ

Перевірте чи ваша техніка сумісна з підключенням

Якщо у вашій машині передбачено можливість підключення до мережі, але досі не встановлено потрібне обладнання, ви можете отримати комплект для модернізації JDLinkTM.
Використовувати підключення до мережі дуже корисно — це означає доступ до Operations Center та інструментів, що економлять час, допомагають ефективніше керувати ресурсами й дають змогу підвищувати рентабельність виробництва. Крім того, ви можете користуватися службою John Deere Connected SupportTM, що поєднує в собі сучасні аналітичні функції, інструменти для сповіщень і профілактичну дилерську підтримку.

Підключення до мережі — це вигідно

Перегляньте відео, щоб більше дізнатися про переваги підключення до мережі — працюйте ефективніше й рентабельніше, збільшивши час безперебійної експлуатації обладнання.

Працюйте ефективніше й заощаджуйте час завдяки Operations Center

Переносьте дані польової документації в режимі онлайн із машини в Operations Center і користуйтеся ними на будь-якому пристрої. Плануйте свою роботу й надсилайте інформацію про завдання безпосередньо на окремі машини, відстежуйте їх місцезнаходження, статус і хід виконання робіт у реальному часі, щоб приймати ефективніші та зваженіші рішення.

Збільште до максимуму час безперебійної експлуатації завдяки John Deere Connected Support™

Вирішуйте проблеми ще до того, як вони почнуть впливати на продуктивність:
John Deere Connected Support™ допомагає вам і дилеру відстежувати стан машини завдяки таким інструментам, як Expert Alerts та Machine Dashboard. Якщо ці інструменти виявляють неполадку машини, ви негайно отримуєте сповіщення та профілактичну підтримку для збереження продуктивності.

«Завдяки John Deere Connected Support™ ми можемо виявляти потенційні несправності машини й вирішувати їх, перш ніж вони стануть справжньою проблемою».

Спеціаліст John Deere Connected Support™
Спеціаліст John Deere Connected Support™
Operations Center

Operations Center

Operations Center дає вам можливість планувати роботу заздалегідь і надсилати інформацію про робочі завдання безпосередньо на конкретні машини. Це заощаджує вам час — більше жодних затримок на налаштування в полі та набагато менше помилок операторів. Перевіряйте місцезнаходження й статус своїх машин у режимі реального часу та приймайте ефективніші та зваженіші рішення. Ви можете навіть ділитися даними документації зі своїми клієнтами, щоб вони знали, яку роботу ви вже завершили.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Використовуючи можливості служби John Deere Connected SupportTM, ви максимально збільшуєте час безперебійної експлуатації своїх машин. На панелі керування машинами Machine dashboard ваш дилер John Deere може відстежувати поточний робочий стан машин. Завдяки функції Expert Alerts він може виявляти потенційні несправності машини й вирішувати їх, перш ніж вони стануть справжньою проблемою. Ця відзначена нагородами технологія скорочує час діагностики й ремонту в середньому майже на 20%.