Відкрийте для себе John Deere Operations Center

Завдяки Operations Center на MyJohnDeere.com ваша ферма буде завжди з вами. Сервіс зручний у користуванні та з’єднує вас із вашими машинами, полями й операторами.

П’ять причин — п’ять історій про використання Operations Center

Я користуюсь Operations Center, щоб:

економити час

завжди контролювати свій парк техніки

приймати рішення на основі фактів

зручно обмінюватися даними

допомагати моїм замовникам досягати кращих результатів

Створіть безкоштовний обліковий запис зараз!

Operations Center допоможе оптимізувати різні аспекти вашого аграрного бізнесу.

Машини

Інформація про машини

Де знаходяться мої машини, і чи готові вони до роботи? У програмі MyOperations ви можете відстежувати місцезнаходження кожної машини зараз і за минулий період, рівень паливу в баку, а також активні діагностичні коди.

Відстеження виконання робіт

Чи завершено вже посівні роботи, та чи знаходиться машина на шляху до наступного поля? Програма MyOperations зробить непотрібними тисячі телефонних дзвінків, заощаджуючи ваш час для важливіших завдань.

Безпроводове передавання даних

Як передати дані з машини без використання флешки? Дані документації передаються в програму MyOperations і сервіс Operations Center через безпровідний канал зв’язку майже в реальному часі — навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. А отже, вести документацію стало простіше!

Поля

Ваша ферма завжди з вами

Як можна зібрати дані з усіх полів у програмі MyOperations? Дуже просто. Наприклад, лише в кілька кліків ви можете імпортувати межі свого поля з допоміжних прикладних систем. У програмі поля відображаються різними кольорами залежно від того, які роботи на них виконувались востаннє. Отже, ви матимете дуже наочну картину.

Спрощене ведення документації

Чи потрібно мені знаходитися в офісі, щоб переглядати докладні карти документації? Віднині — ні! Ви можете переглядати їх в програмі практично в реальному часі, навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. Ви можете навіть експортувати дані безпосередньо з програми.

Спрощене ведення точного землеробства

Що мені робити з усім цим масивом даних? Як порівняти врожай для різних сортів, які я вирощую? Програма MyOperations автоматично сортує й відображає всі ці відомості — приймати зважені рішення на основі фактів ще ніколи не було так легко.

Сервіс Operations Center:

Дані можна імпортувати й експортувати у форматі ISOXML* за допомогою будь-якої сумісної системи, наприклад дисплея машини стороннього виробника або систем керування фермерським господарством. Функція DataConnect робить можливим навіть прямий обмін даними між системами Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) і S-Fleet (Steyr). Більше 100 зв’язаних постачальників програмного забезпечення підключаються через інтерфейси й надають додаткові послуги на основі даних Operations Center. * З другої половини 2020 року
Місцевий дилер John Deere, якому ви довіряєте, призначає спеціаліста Operations Center, готового надавати вам будь-яку необхідну підтримку.
Ви завжди повністю контролюєте свої дані. Лише ви вирішуєте, які дані й кому ви повідомляєте. Навіть уже надані права доступу ви можете миттєво змінити або відкликати за своїм бажанням. Усі системні дані надійно захищені від утрати й викрадення з використанням тієї самої технології, що застосовується в онлайн-банкінгу.
About Image

Створіть безкоштовний обліковий запис зараз!