Operations Center

Економія часу

Керування машинами

Більш зважені рішення

Обмін знаннями

Обслуговування клієнтів

НОВИНКА - планувальник робіт, що дозволяє почати роботу натисканням 1 кнопки

НОВИНКА - планувальник робіт, що дозволяє почати роботу натисканням 1 кнопки

Скоротіть час налаштування в полі до 90%! AutoSetup - це просте у використанні інструментальний засіб, який допомагає планувати всі основні операції: обробку ґрунту, посів, обприскування, внесення добрив і збирання врожаю.

НОВИНКА - автоматичні навігаційні лінії AutoPath

НОВИНКА - автоматичні навігаційні лінії AutoPath

Унікальна для сільськогосподарського виробництва система AutoPath автоматично створює навігаційні лінії для всього поля на підставі інформації про фактично засіяні ряди, запобігаючи пошкодження культури.

НОВИНКА — цифровий польовий журнал

НОВИНКА — цифровий польовий журнал

Тепер ви можете додавати всі виконані вами робочі завдання прямо в нашу програму, де вони надійно зберігаються в одному місці і де їх можна переглянути на будь-якому пристрої в будь-який час.

НОВИНКА — імпорт у форматі ISOXML

НОВИНКА — імпорт у форматі ISOXML

Імпортуйте дані документації безпосередньо з терміналів Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI або Kverneland і зручно переглядайте їх в одному місці.

dataconnect

НОВИНА – Передача даних від декількох виробників

Завдяки загальноприйнятому стандарту DataConnect тепер можна переглядати в реальному часі дані для машин Case, Claas, New Holland і Steyr в Operations Center John Deere.

Економія часу

Плануйте свою роботу заздалегідь і відправляйте інформацію про роботу безпосередньо на окремі машини. Жодних затримок із налаштуванням на місцях і жодних помилок через непорозуміння чи брак інформації.

Save Time

 

Дізнатися більше

Натисніть, щоб розгорнутиРозгорнути текст

Цифровий польовий журнал. Тепер ви можете зберігати інформацію про завершені робочі завдання безпосередньо в додаток.

ВАШ ОСОБИСТИЙ ЦИФРОВИЙ ПОЛЬОВИЙ ЖУРНАЛ

Тепер ви можете попрощатися з ручкою та папером і безпечно та надійно зберігати всі свої польові дані в додатку Operations Center. Просто додайте завершені роботи безпосередньо в додаток Operations Center, щоб створити свій власний цифровий польовий журнал, до якого ви зможете отримати доступ з будь-якого пристрою — смартфона, планшета чи настільного ПК — де б ви не знаходились. Більш того, ви можете переглядати та аналізувати дані за кілька сезонів і відслідковувати ефективність прийнятих рішень.

 

 

Запис усієї інформації

У польовому журналі зберігається інформація про оператора, машину, поле, вид культури. Засоби захисту, знаряддя, час та дата… і багато іншого.

 

Персоналізація візуалізації

Переглядайте дані за кожен сезон у вигляді списку і, використовуючи фільтри для господарства, поля, продукту та виду, виберіть найбільш підходящий макет.

 

Простий обмін даними

Діліться даними в інших форматах файлів — шейп-файлах, PDF або XLSX — щоб партнери могли допомогти вам з аналізом.

 

Швидкий пошук

Знаходьте файли за лічені секунди завдяки простому у користуванні інструменту пошуку.

 

Аналіз продуктивності

Порівнюйте продуктивність машин і аналізуйте польові дані по сезонах, щоб приймати більш зважені довгострокові агрономічні рішення.

Інструментальний засіб планування робіт AutoSetup

Скоротіть час налаштування завдань 

AutoSetup - це новий хмарний інструмент для планування робіт, який дозволяє скорочувати час налаштування в полі до 90%.

Даний зручний у використанні інструмент для планування робіт, доступний в мобільному додатку та на веб-порталі John Deere Operations Center, дозволяє менеджерам заздалегідь налаштовувати завдання і відправляти їх по бездротовому зв'язку в будь-яку машину, підключену до системи JDLink. Від оператора вимагається тільки натиснути кнопку підтвердження при прибутті на поле, і він може відразу приступати до роботи. Ніяких помилок. Ніяких затримок.

Сумісність з ISOBUS

Під час налаштування деяких складних посівних машин потрібно до 60 натискань на дисплеї, що забирає у оператора значну кількість часу. Тепер попередньо заплановане завдання автоматично з'являється на дисплеї в кабіні, коли машина в'їжджає на поле. AutoSetup також працює з додатковим обладнанням, сумісним з ISOBUS, а дані зберігаються в системі Operations Center для використання в майбутньому.

Керуйте своїми машинами з будь-якого місця

AutoSetup підтримує всі основні завдання, починаючи від обробки ґрунту і посіву і закінчуючи розпиленням, внесенням добрив і збиранням врожаю. Система надає вам свободу планування своєї діяльності з дому, офісу і будь-якого іншого місця, де ви знаходитесь. Ви також можете повторно викликати завдання рік за роком, що спрощує ведення записів і документації.

Сумісність з машинами більш ранніх випусків

Якщо ви використовуєте будь-яку машину John Deere більш раннього випуску, система AutoSetup є зворотно сумісною. Більш того, вона безкоштовна. Просто попросіть дилера, що обслуговує вашу організацію, провести демонстрацію і почніть економити час в полі прямо зараз.

Керування машинами

Перевіряйте місцезнаходження і стан ваших машин у режимі реального часу. Отримуйте оперативну інформацію про завершення роботи, дані про урожайність прямо з поля та багато іншого. Додаток Operations Center скоротить кількість телефонних дзвінків і надасть вам кращу оглядовість польових робіт.

Manage Machines

 

Більш зважені рішення

Завдяки додатку Operations Center ви будете приймати більш якісні та обґрунтовані рішення. Дані про машини та знаряддя збираються в режимі реального часу, щоб ви могли швидко побачити, що відбувається, і вжити правильних дій з точки зору вашого бізнесу.

Smarter Decisions

 

Дізнатися більше

Натисніть, щоб розгорнутиРозгорнути текст

Автоматичні навігаційні лінії AutoPath

Спрощене управління навігаційними лініями

AutoPath автоматично створює навігаційні лінії для машин різної ширини на підставі даних, зібраних під час першого проходу додаткового обладнання для смугової обробки ґрунту або сівалки точного висіву. Система бере на себе управління вашими навігаційними лініями, економлячи інвестиції в поживні речовини і допомагаючи вам робити кожен прохід впевнено і точно.

Для використання системи AutoPath потрібно, щоб обладнання для смугової обробки ґрунту або сівалка точного висіву були обладнані приймачем StarFire. Коли додаткове обладнання робить свій перший прохід по полю, виконується автоматичний запис навігаційних ліній по фактично пройденим рядам, а потім система виробляє точний розрахунок навігаційних ліній для всього поля.

Впевнено використовуйте додаткове обладнання різної ширини

Якщо ви використовуєте для посіву, розпилення або збирання врожаю додаткове обладнання різної ширини, система AutoPath гарантує, що шини будуть завжди слідувати по засіяних рядах, не заходячи на культуру. Під час збирання врожаю комбайн буде завжди спрямовуватися в належну початкову точку, а навігаційні лінії будуть автоматично обчислюватися на підставі ширини жатки. Це також дозволяє в повній мірі користуватися перевагою найоптимальніших рівнів вмісту поживних речовин при посіві.

Узгодження ширини міжрядь

При використанні в поєднанні з системою навігації додаткового обладнання AutoTrac система AutoPath володіє ще більш широкими можливостями. Встановлений на додатковому устаткуванні приймач StarFire автоматично забезпечує керування трактором з точним дотриманням необхідної ширини міжрядь навіть на полях з похилим рельєфом і при русі по кривим. Потім ці дані використовуються для виконання наступних операцій (наприклад, операцій розпилення або збирання врожаю), під час яких машина рухається по рядах з однаковою шириною міжрядь.

Обмін знаннями

Надавайте документацію своїм партнерам, щоб вони мали змогу тримати руку на пульсі та знали, які роботи були виконані. Operations Center зміцнює ділові відносини завдяки прозорості й допомагає поліпшувати бізнес-результати впродовж тривалого часу.

Share Intelligence

 

Дізнатись більше

Розгорнути всеЗгорнути все

ІМПОРТ У ФОРМАТІ ISOXML: УНІВЕРСАЛЬНИЙ ОБМІН ДАНИМИ

ІМПОРТ У ФОРМАТІ ISOXML: УНІВЕРСАЛЬНИЙ ОБМІН ДАНИМИ

Якщо ваш парк складається з машин різних марок, ви все одно можете скористатися всіма функціями програми Operations Center завдяки імпорту даних документації у форматі ISOXML. Ви можете імпортувати дані документації безпосередньо з терміналів Claas в програму Operations Center. Зручне зберігання в одному місці дозволяє значно спростити керування всім процесом роботи!

Відображає сумісність з Operations Center
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Müller-Elektronik
Fendt
Kverneland

 

НОВИНА – спільне використання даних декількома виробниками

DataConnect, єдиний стандарт обміну даними між машинами різних виробників, уже діє в реальному часі.  Дані з 365FarmNet, а також машин Claas оснащених телематикою, можуть бути автоматично імпортовані в Operations Center John Deere. Оператори з парком машин різних виробників позитивно сприймуть зміни, оскільки замість використання декількох різних платформ для моніторингу машин вони можуть просто використовувати Operations Center.

DataConnect дозволяє отримувати наступну інформацію:

  • Місцезнаходження (поточне та попереднє)
  • Рівень пального
  • Швидкість
  • Статус завдання

Все, що потрібно зробити, це додати свої машини Class у свій обліковий запис в Operations Center.  Не потрібно вносити будь-які зміни в машини, оскільки дані передаються автоматично.  Більш того, DataConnect є безкоштовним!

DataConnect розробляється як єдиний стандарт даних для сільськогосподарської галузі, і є відкритим для будь-якого виробника.  В майбутньому ми сподіваємося підключити й інших виробників, а також додати можливість обміну агротехнічними даними для таких сфер, як складання карт врожайності.

Обслуговування клієнтів

Місцевий дилер допоможе налаштувати Operations Center і надаватиме підтримку протягом тривалого часу через пакет послуг FarmSight™ Services. Обговоріть із дилером складні завдання вашого бізнесу, і вам допоможуть працювати ефективніше.

Service Customers

 

Сервіс John Deere Operations Center:

Відкритий

Відкритий

Пересилайте дані документації іншому користувачеві додатку Operations Center, імпортуйте дані документації з терміналу будь-якого виробника, що використовує стандарт ISOXML, або передавайте дані бездротовим шляхом з машин Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) і S-Fleet (Steyr). Додаток Operations Center розроблена як центр інформації, що максимально спрощує обробку даних. Ви навіть можете обмінюватися даними з більш ніж 180 партнерами по програмному забезпеченню, тому для всього керування вам потрібно використовувати лише одну платформу.

Близький

Близький

Ваш місцевий дилер підготував фахівців з додатку Operations Center, які допоможуть вам отримати максимум користі з цього потужного інструменту та витратять час на його налаштування відповідно до ваших конкретних потреб. Вони зможуть допомогти з навчанням ваших співробітників, плануванням робіт, моніторингом та оптимізацією продуктивності машин, аналізом даних і багатьом іншим.

Надійний

Надійний

Ви завжди повністю контролюєте свої дані.  Лише ви вирішуєте, які дані й кому ви повідомляєте, що особливо корисно у разі співпраці з партнерами чи консультантами.  Обнадійливим є те, що ваші дані надійно захищені за допомогою тих самих систем підвищеної безпеки, що використовуються для онлайн-банкінгу.

Відкрийте для себе переваги

Track Jobs & Send data wirelessly

Відстежування робіт

Чи завершено вже посівні роботи, та чи знаходиться машина на шляху до наступного поля? За допомогою додатку Operations Center ви можете перевіряти свої машини майже в режимі реального часу, що допомагає вам уникнути тисяч телефонних дзвінків і надає додатковий час для виконання більш важливих завдань.

Надсилання даних бездротовим шляхом

Чи можу я відмовитися від використання карти пам‘яті для збереження даних зі своїх машин? Тепер дані документації передаються в додаток Operations Center бездротовим шляхом майже в режимі реального часу — навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. Це спрощує перенесення документації без необхідності використання USB-накопичувача!

Manage machines & Share field data

Керування машинами

Де знаходяться мої машини, і чи готові вони до роботи? Operations Center показує місцезнаходження кожної машини, історію її розташування та поточний рівень палива, а також активні діагностичні коди.

Обмін польовими даними

Чи потрібно мені знаходитися в офісі, щоб переглядати докладні карти документації? Віднині — ні. Ви можете переглядати їх в додатку практично в режимі реального часу, навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. Ви навіть можете безпосередньо експортувати дані з додатку для друку або переслати їх довіреному партнеру.

Миттєвий аналіз полів

Миттєвий аналіз полів

Урожайність нового сорту пшениці підвищилася?... Як відрізняються мої врожаї від поля до поля? Operations Center автоматично сортує та відображає всю інформацію про ваші поля та культури, як ніколи раніше полегшуючи прийняття рішень на основі фактів.

Прийняття більш зважених рішень

Наскільки добре спрацювала остання обробка азотом?.. Чи була ефективною нова хімічна обробка?.. Чи показав новий сорт насіння кращі результати, ніж торік? Ви можете порівнювати врожайність своїх полів, використовуючи функцію фільтрації, що допоможе вам приймати більш обґрунтовані рішення щодо врожаю наступного року.

Create your free account on MyJohnDeere.com

1. Створіть безкоштовний обліковий запис.

Реєстрація облікового запису та встановлення пароля займає лише кілька секунд.

Завантажте додаток Operations Center.

2. Завантажте додаток Operations Center.

Перейдіть до магазину Google Play або Apple App Store.

Зверніться до свого дилера за консультацією щодо налаштування.

3. Зверніться до свого дилера за консультацією щодо налаштування.

У вашого місцевого дилера є кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам почати роботу та нададуть довгострокову підтримку.