Майбутнє технології зрізання дрібнозернових культур

Стрічкова жатка з жорстким ножем John Deere, серія 700D

 

Стрічкова жатка з жорстким ножем серії 700D 

Жатка серії 700D обладнана системою активного подавання рослин зі стрічкою замість шнека. Це зменшує вагу та удільний тиск на ґрунт. Стрічка не перемішує культуру, як шнек, і подає її в прийомну камеру молотарки колосками вперед. Таким чином підвищується продуктивність роторних комбайнів серії S.

 

Система з двома ножами з приводом від синхронізованих моторів для зменшення вібрації

Привод ножів подвійного зрізання

Короткі подвійні ножі забезпечують 2 зрізання за такт для вищої швидкості зрізання з низьким дорожнім просвітом. Ріжучий апарат розділено на дві частини з приводом з обох боків, щоб знизити навантаження на компоненти. Привід здійснюється синхронно, щоб знизити вібрацію.

Регулювання швидкості бічних стрічок відповідно до ходової швидкості комбайна

Гідравлічний нахил

Кут зрізання жатки 700D може регулюватися з кабіни, що дуже зручно, коли потрібно змінити висоту зрізання на ходу, наприклад під час збирання полеглої культури. Ви можете здійснювати зрізання на рівні до 38 мм і голити ґрунт, щоб залишити чисте поле, або піднімати культури, полеглі на землю, наприклад горох і бобові, або загалом
полеглі культури. 

Постійна висота стерні завдяки системі HydraFloat і колесам для регулювання глибини

Вбудована система підвіски

Вбудована підвіска HydraFloat у поєднані з копіювальними колесами дає змогу регулювати чутливість великих копіювальних коліс гідравлічним способом із кабіни для підтримання постійних характеристик висоти зрізання. Полікремнієві копіювальні черевики забезпечують знижене тертя та налипання ґрунту. 

Виберіть модель жатки, що відповідає вашим умовам збирання, щоб отримати додаткову інформацію.

МОДЕЛЬШирина різання, мШвидкість стрічкової жатки, м/хвШирина ремінного транспортера, ммШвидкість ножів ріжучого апарата, зрізів/хв

7,60

0-223

1016

1960

9,15

0-223

1016

1960

10,70

0-223

1016

1960

12,20

0-223

1016

1960