Зернозбиральні комбайни

Оберіть свій комбайн Harvest Star на 2022 рік

Чи не час познайомитися з комбайнами John Deere 2022 року? Комбайни, які характеризуються неперевершеним поєднанням високих робочих характеристик.

8 причин купити комбайн John Deere

John Deere випускає збиральні машини з 1927р. Наша компанія - один з найбільших виробників комбайнів в світі: на сьогоднішній день вироблено понад 750 000 машин.

Будьте готові до нових викликів з комбайнами John Deere серії T600 та S700.

Система навігації комбайну – дозволить збільшити ефективність його експлуатації, а документування даних врожаю - дозволять обґрунтовано приймати управлінські рішення для підвищення ефективності ведення господарювання.

Невід’ємною частиною сучасного зернозбирального комбайна є інструменти навігації та документування. Всі нові комбайни John Deere серії T600 та S700 обладнані опціями AutoTrac та HarvestDoc в базовій комплектації, що в поєднанні з автоматичним калібруванням датчика урожайності (ActiveYield)  дозволяють збирати «дійсно якісний інформаційний урожай», який в подальшому буде основою для аналізу результатів та планування подальших операцій. Скористайтеся спеціальними умовами придбання комбайнів вже цього році. За більш детальною інформацією зверніться до вашого дилера.

Серія Т

Серія Т:

50-ТОННИЙ КОМБАЙН

Серія S

Серія S

75-ТОННИЙ КОМБАЙН

Серія X9

Серія X9

100-ТОННИЙ КОМБАЙН

Серія W

Серія W

Серія W не тільки підвищує вашу продуктивність і ефективність, а й також забезпечує більш високу якість зерна і соломи завдяки безлічі розумних деталей, таких як великий молотильний барабан 660 мм, секційне підбарабання, 10 молотильних бичів і швидковстановлюваний Booster Bar.

Серія S440

Серія S440

У нових комбайнах серії S440, розроблених силами компанії John Deere, враховано всі потреби клієнтів. Використовувана роторна технологія підвищує продуктивність збирання врожаю та забезпечує виняткову якість зерна.

Калькулятор для комбайна

Допомагає внести ясність, коли мова заходить про збір актуальних даних для оптимізації вашого бізнесу

Якість зерна гарантовано

Завдяки перевіреній якості зерна в комбайнах серії S ми гарантуємо, що частка
битого зерна у вашому бункері буде менш ніж 1%.

HARVEST PROMISE

HARVEST PROMISE

Harvest Promise – це пропозиція комплексної підтримки, яка гарантує безперебійну роботу та максимальну ефективність і надійність вашого комбайна протягом сезону збору врожаю.

ЕКСПЕРТНА ПЕРЕВІРКА

Передсезонна перевірка техніки для максимальної оптимізації машини. Ваш комбайн з першого ж дня збиратиме врожай з максимальною продуктивністю.

ГАРАНТІЯ ПОСТАВКИ ЗАПЧАСТИН ЗА 24 ГОДИНИ

Ми гарантуємо, що принаймні 97 % замовлених запасних частин буде доставлено протягом 24 годин.

ПІДМІННА МАШИНА*

Якщо потрібні запасні частини не будуть доставлені протягом 24 годин, дилер відшкодує незручності та доставить аналогічну підмінну машину, щоб ви не гаяли час під час збору урожаю.

НАВЧАННЯ

Професійне навчання з питань налаштування й обслуговування машини, яке проводиться протягом усього сезону збору врожаю і дозволяє отримати максимум від комбайна та його технологій.

ТЕХНІЧНІ ФАХІВЦІ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА

Технічні фахівці офіційних дилерів, кожного року проходять технічну підготовку задля того, щоб протягом усього сезону збору врожаю підтримувати Вас із налаштуванням комбайна.