Калькулятор для комбайна

Калькулятор для комбайна

Калькулятор для комбайна John Deere

Допомагає внести ясність, коли мова заходить про збір актуальних даних для оптимізації вашого бізнесу. Він допоможе вам:

  • знайти можливості для скорочення витрат (наприклад, на деталі, що зношуються);
  • збільшити ваш прибуток (наприклад, завдяки зниженню втрат, підвищення якості зерна або збільшення кількості зібраних солом'яних тюків з гектара)

Просто виберіть дані, які ви хочете дослідити та дотримуйтесь інструкцій.

Ваш дилер John Deere

Може показати можливості вашого бізнесу, демонструючи комбайни John Deere в полі і те, як вони можуть підвищити ефективність вашої роботи!

Якщо ви розраховуєте урожай соломи в тоннах з гектара, цей калькулятор призначений для вас. Дізнайтеся вартість соломи, що лежить на ваших полях, в євро за гектар. Введіть площу, в якій ви зазвичай виконуєте підбір, урожай соломи і ціну за тонну. Після демонстрації комбайна John Deere ви могли помітити, що комбайн John Deere залишив більше соломи, ніж ваш нинішній комбайн, завдяки унікальній концепції потоку врожаю. Якщо ви хочете зрозуміти, що означає, наприклад, на 20% більше соломи в євро на гектар, просто введіть «20» поруч з відповідним полем. Калькулятор підкаже вам додатковий прибуток, яку ви можете отримати в своїй кишені в євро за гектар або за всю свою площу в рік!

Калькулятор

Культура
Площа
га
Урожай соломи
Ринкова ціна
Додаткова кількість соломи, яку можна зібрати після комбайну John Deere
%

Результат

Загальна врожайність соломи 2.500 т
Загальний прибуток 250,00 € / га
Додатковий прибуток з комбайном John Deere 25,00 € / га
Додатковий прибуток з комбайном John Deere 12.500,00 €

Задайте питання вашому дилеру про досвід у вашій області.

Пошук дилера