M732Самохідні та причіпні обприскувачі

  • Об'єм бака 3200 л
  • Промивний бак 400 л
  • Продуктивність насоса 280 л/хв
  • Управління обприскувачем за допомогою багатофункціонального важеля (джойстика)

Причіпний обприскувач M732 – вражаючі можливості

Причіпні обприскувачі М732 від John Deere призначені для обробки польових і садових насаджень. Така техніка дозволяє рівномірно розподілити протигрибкові, інсектицидні та інші рідкі речовини, необхідні для нормального розвитку рослин та боротьби з їх шкідниками.

Економічні і високопродуктивні. Конструкція обприскувачів John Deere і пакет інтелектуальних рішень, якими вони комплектуються, дозволяє мінімізувати експлуатаційні витрати. Економічність також досягається і за рахунок збільшення продуктивності, яка, у свою чергу, підвищується в результаті точності розпилювання. Насос перекачує до 280 л/хв рідини. Тривала безперебійна робота. Об'єм бака причіпного обприскувача М732 складає 3,2 тис. л. на 400 л. Це забезпечує тривалу безперервну роботу.

Зручні варіанти комплектації. Ширина штанги при подвійному складанні становить 18–28 м, при потрійному – 24–30 м. З шинами 420/85R38 діапазон її висоти – 2,24 м. Опційно пристрій комплектується 2-важільною поліуретановою підвіскою. Це підвищує ціну причіпного обприскувача, але й покращує його техніко-експлуатаційні показники.

Де купити причіпний обприскувач John Deere M732 у вашому регіоні, дізнайтеся у найближчого до вас ділера