Спеціальна пропозиція від John Deere та xarvio®

 

Отримайте максимум з кожної краплі:
безкоштовна 1-річна підписка на застосунок xarvio® FIELD MANAGER Premium

Скористайтеся особливою пропозицією! Разом із покупкою обприскувача John Deere, ви отримаєте безкоштовну ліцензію на один рік для xarvio® FIELD MANAGER Premium.

xarvio® FIELD MANAGER Premium дає змогу обприскувати лише там, де потрібно, оскільки карти для внесення речовин ґрунтуються на даних про сезонну
біомасу, а не на єдиній фіксованій нормі для всього поля. Результат — суттєва підсумкова економія на гектар. Скористайтеся перевагою автоматичних карт завдань для регулювання норми внесення речовин, пристосованих до вашого дисплею John Deere, з можливістю легкого імпорту даних з вашого облікового запису Operations Center, і завжди вносьте правильну дозу відповідно до ділянки поля.

Навіть за важких погодних умов: xarvio® FIELD MANAGER має всі переваги

Оптимізований час для внесення фунгіцидів у пшеницю

Середній показник за будь-яких погодних умов


31 євро/га — валовий прибуток
−31 % — економія фунгіцидів


(2017–2021 р.: 120 місць застосування в Німеччині, Франції, Польщі, Україні, Сполученому Королівстві та Бельгії) Озима пшениця для внесення фунгіцидів

Карти для змінної норми внесення речовин у пшеницю


Середній показник за будь-яких погодних умов


27 євро/га — валовий прибуток
−15 % — економія фунгіцидів
+1 % — збільшення врожайності


(2019–2021 р.: 98 місць застосування в Німеччині, Франції, Сполученому Королівстві та Україні) Озима пшениця для внесення фунгіцидів

Оптимізований час для внесення фунгіцидів у пшеницю

Дуже сильна засуха


19 євро/га — валовий прибуток
−30 % — економія фунгіцидів


(2020 р.: 20 місць застосування в Німеччині, Франції, Польщі, Україні, Сполученому Королівстві та Бельгії) Озима пшениця для внесення фунгіцидів

Карти для змінної норми внесення речовин у пшеницю


Дуже сильна засуха


20 євро/га — валовий прибуток
−18 % — економія фунгіцидів
+1 % — збільшення врожайності


(2020 р.: 21 місце застосування в Німеччині, Франції, Україні та Сполученому Королівстві) Озима пшениця для внесення фунгіцидів

Змінна норма внесення з найліпшою точністю контролю процесу

PowrSpray налаштовується швидше й точніше, забезпечуючи точність внесення 98 %* лише одним натисканням кнопки.

* Точність 98 % відповідно до даних JDLink

Найпростіше збирання й використання даних

Завдяки надійному з’єднанню з обліковим записом Operations Center та бездротовій передачі даних.

Карта змінної норми внесення речовин забезпечує точний обробіток рослин за допомогою ExactApply

З результатів випробування Arvalis нам відомо, що середня норма внесення речовини дорівнює середній цільовій нормі, незалежно від зміни швидкості й норми внесення, ExactApply змінює норму внесення без жодної затримки!

Випробування з використанням змінної норми й ExactApply виконано інститутом Arvalis Institut du végétal у жовтні 2019 року в Буаньєвілі, Франція.

Оптимальні інструкції щодо обприскування відповідно до ділянки поля

Їх можна отримати, використовуючи дані Operations Center. Усі відомості, які потрібно додати в xarvio® FIELD MANAGER, щоб передбачити можливі хвороби, уже внесено або може бути внесено в Operations Center (різновид, дані про насіння, норма висіву, відповідні фунгіциди й поживні речовини тощо).

Використовуйте й отримуйте переваги

FIELD MANAGER автоматично синхронізується з вашим обліковим записом в Operations Center й дозволяє отримувати повідомлення про стан обробітку сільськогосподарських культур. Важливо знати: можна дуже легко імпортувати відомості про ваші поля в xarvio® FIELD MANAGER з облікового запису в Operations Center і надсилати карти з нормами внесення речовин із FIELD MANAGER на вашу машину.

Дізнайтеся більше про xarvio® FIELD MANAGER

Дізнайтеся більше про Operations Center

Карти xarvio® для змінної норми внесення речовин — точне дозування залежно від конкретних рослин

Отримайте автоматично створені карти для змінної норми внесення речовин на вашому полі, що ґрунтуються на супутникових даних про біомасу й 25-річному досвіді створення моделей ведення сільського господарства. Отримуйте оптимальні результати від дозування рідин для захисту рослин і регуляторів їхнього росту відповідно до певної ділянки поля. Карти сумісні з обліковим записом Operations Center та вашим дисплеєм John Deere. Наразі у ваш робочий план також можна інтегрувати карту з рекомендованими нормами. Загалом можна отримувати додатковий прибуток, в середньому 30 євро/га, у порівнянні зі стандартним обробітком.

Xarvio

Знайдіть найближчого дилера

Знайдіть дилера компанії John Deere

Зв’яжіться з нами

Пов’язані теми

Підключіть вашу техніку John Deere

John Deere Operations Center

John Deere Operations Center миттєво фіксує важливі операційні показники, щоб підвищити прозорість і продуктивність вашого бізнесу.

Підключіть вашу техніку John Deere

John Deere Connected Support

Користуйтеся John Deere Connected Support і не припиняйте роботу