№ 8 ПРИЧИНИ КУПИТИ ЗАРАЗ

№ 8 ПРИЧИНИ КУПИТИ ЗАРАЗ

Зверніться до місцевого дилера John Deere сьогодні, щоб дізнатися про вигоди, які може запропонувати програма гнучкого фінансування.

Прийміть рішення завчасно і скористайтеся перевагою однієї з найбільших знижок, доступних на комбайни в цьому сезоні!

Комбайн, якого неможливо наздогнати... Видатна продуктивність комбайнів серії Т завдячує своїй надзвичайно великій площі активної сепарації та очистці. Відмінна робота навіть в найскладніших умовах.

Революційний потік рослинної маси

Революційна система обмолочення Tangential Plus забезпечує відмінну якість зерна та соломи, а також дуже економно витрачає паливо.

Сепаратор Tangetial Plus

Запатентований тангенційний сепаратор працює ще ефективніше завдяки покращеному підбарабанню із збільшеною пропускною здатністю і заокругленими формами решітки. Це забезпечує на 10% більшу сепарацію, ніж у попередніх моделей комбайнів серії Т.

 1. Плавний потік рослинної маси над перекидним барабаном для відмінної якості зерна й соломи
 2. Велика зона активної сепарації – до 4,0 м², що забезпечує продуктивність, аналогічну до гібридного або роторного комбайна
 3. Низьке споживання палива завдяки плавному потоку рослинної маси
 4. Велика площа системи очищення – до 6,30 м²
 5. Нове секційне підбарабання – покращений обмолот рослинної маси, вища продуктивність, найкраща якість зерна

До 10% більша продуктивність

Дізнайтеся більше про серію T

Один із найбільш автоматизованих комбайнів на сьогоднішньому ринку. Для 2020 року ми представляємо кілька нових надходжень для підвищення продуктивності збирання врожаю та якості зерна.

Система автоматичного регулювання комбайна Combine Advisor

 1. Оптимізуйте роботу комбайна за допомогою ICA.
 2. Увімкніть Combine Advisor, для підтримання заданих показників якості зерна у бункері та рівня втрат.
 3. Увімкніть систему Harvest Smart, щоб автоматично регулювати швидкість руху комбайна для максимальної продуктивності.

Нові можливості для 2020 року:

Оновлення програмного забезпечення ще більше покращують продуктивність Combine Advisor:

– Системи Harvest Smart та Combine Advisor взаємодіють між собою, якщо регулювання комбайна досягають своїх обмежень.

– До системи Harvest Smart входить новий багатоточковий двигун і система визначення навантаження від рослинної маси для швидкої реакції.

Точні дані завдяки системі Active Yield

90% операторів не виконують калібрування врожайності через відсутність поблизу зважувального пункту, через що працюють із неточністю +/-15%. Датчики Active Yield комбайна S700 автоматично калібрують урожайність із точністю 3-4% для високоточного землеробства.

Нові можливості для 2020 року:

– Датчик вологості нового покоління з покращеним рівнем точності

– Точніше програмне забезпечення

Дізнайтеся більше про серію S

Якість зерна

Протягом останніх внутрішніх перевірок, проведених компанією John Deere, ми встановили, що моделі S700, можуть злегкістю досягти результат в < 1% подрібнених зерен.

Подрібнене зерно = невидимі втрати

Подрібнені зерна можуть вплинути на ваш бізнес кількома шляхами:

 1. Штрафи або вирахування з рахунків за зерно, доставлене на елеватор.
 2. Низька швидкість проростання посівного матеріалу.
 3. Втрати в полі.

Перші два пункти впливають на прибуток не на кожній фермі, але останній стосується всіх. До того ж його дія непомітна для ока. Німецькі вчені* виявили, що до 50% загальної кількості подрібнених зерен, які видає комбайн, потрапляють до зернового бункера, а решта залишається в полі. Наприклад, на 500 га пшениці з урожайністю 8 т/га та ціною 160 євро/га втрати в полі можуть скласти до 12 800 євро! Оскільки подрібнені зерна не проростають, ці втрати не залишають в полі зелених смужок, тому ви не дізнаєтеся про них, навіть якщо перевірите своє поле наступного року.

Якість зерна

Припиніть втрачати тисячі євро через подрібнені зерна!

Система Combine Advisor автоматично контролює рівень подрібнених зерен і підтримує втрати зерна в заданих межах, щоб ви отримали більше прибутку. Вона використовує дві камери на відміну від інших аналогічних систем, у яких використовується лише одна камера. Це забезпечує вищий рівень точності. 

Для зростання ваших прибутків у майбутньому потрібно приймати агрономічні рішення на основі даних. Завдяки нашій безкоштовній 5-річній підписці на JD Link ви можете керувати комбайном дистанційно, і всі ваші дані зберігатимуться в центрі керування John Deere Operations Center для аналізу циклу врожаю та планування робіт.

5 РОКІВ БЕЗДРОТОВОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ВХОДЯТЬ У КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ

Замовте пакет підключення до мережі, і ми надамо вам 5 років JDLink Connect (пропозиція діє лише протягом обмеженого часу). Цей потужний пакет обробки даних надає дистанційний доступ до дисплея та бездротову передачу даних.

Бездротова передача даних дозволяє обмінюватися картами врожайності та вологості, даними налаштувань (замовника, ферми, лініями навігації, межами полів, налаштуваннями Autotrac) між комбайном та центом керування John Deere Operations Center на вебсайті myjohndeere.com

УСІ ВАШІ ДАНІ. УСІ ВАШІ ПРИСТРОЇ. БУДЬ-ДЕ

Усі ваші дані про збирання врожаю надсилаються до центру керування Operations Center на вебсайті myjohndeere.com. Ця платформа для збору та аналізу даних — це надійний центр для всіх ваших даних про машини, врожай та поля. До нього можна отримати доступ через Інтернет із будь-якого пристрою – комп'ютера, планшета або смартфона.

ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ ДО ІНШОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗЕМЛЕРОБСТВА

Центр керування Operations Center тепер відкритий для незалежних постачальників програмного забезпечення для сільського господарства та землеробства. Уже понад 50 компаній підключили своє програмне забезпечення до центру керування Operations Center для безпосереднього використання даних звідти, і їхня кількість постійно зростає.

Вимірюйте. Підключайтеся. Керуйте.

Вимірюйте. Підключайтеся. Керуйте.

Де починається прибутковість

Навіть невелике підвищення врожайності зернових призводить до значного зростання прибутку. Ось чому компанія John Deere пропонує широкий асортимент жаток, щоб можна було знайти ідеальний варіант для роботи саме з вашими культурами та комбайном. Для вибору доступні традиційні шнекові жатки (600R, 600F, 700X) та жатки з активним подаванням на транспортері (700D або 700FD) з великим діапазоном ширини до 14,5 м

Жатка комбайна 700X

НОВА МОДЕЛЬ 700X. УНІВЕРСАЛЬНА ЖАТКА З НИЗЬКИМИ ВТРАТАМИ

Жатка 700X видає покращений потік короткостеблових культур і має вищу надійність через нову конструкцію стола та запобіжну муфту.

Серія W: Жнива в рекордно короткий термін

Прийшов час подивитися по-новому на останнє покоління високопродуктивних комбайнів із традиційною системою обмолоту і сепарації, які постійно вдосконалюються й покращуються, забезпечуючи вищу на 12% продуктивність.

Велика площа зони активної сепарації. Висока продуктивність очищення

 • Нове секційне підбарабання: швидке переналаштування під культуру, вища на 12% продуктивність при зміні з універсальної секції підбарабання на секцію для дрібного зерна в складних умовах
 • Великий молотильний барабан діаметром 660 мм із 10 бичами
 • Велика площа зони активної сепарації до 1,8 м² – порівняно з більшістю багатобарабанних конкурентів у цьому сегменті
 • М'яке обмолочування та потік рослинної маси забезпечують відмінну якість зерна та соломи
 • Велика площа системи очищення до 6,30 м²

Дізнайтеся більше про серію W

Наші експерти виконують комплексну та деталізовану технічну діагностику за допомогою контрольних списків, що оновлюються щороку на основі заводських рекомендацій, та даних, отриманих протягом попереднього сезону, які доступні ексклюзивно для дилерів John Deere.

Експертна перевірка

ЕКСПЕРТНА ПЕРЕВІРКА

Комплексна передсезонна перевірка сертифікованими технічними спеціалістами. Включає все від зношених частин до оновлень програмного забезпечення.

Професіонали у збиранні врожаю

ПРОФЕСІОНАЛИ У ЗБИРАННІ ВРОЖАЮ

Протягом усього сезону збирання врожаю підготовані на нашому заводі експерти готові допомогти вам і надати свої рекомендації.

Запасні частини

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Потужні склади запасних частин дилерів допоможуть працювати комбайну навіть в найвищий сезон.

Навчання водіїв

НАВЧАННЯ ВОДІЇВ

Підвищення кваліфікації водіїв, щоб вони були повністю в курсі щодо оптимізації комбайна з першого дня сезону збирання врожаю.

* Feiffer Consult, Harvest Poll, 2005 www.feiffer-consult.de