THE UNBEATEN

Збільшуйте продуктивність, працюйте та отримуйте прибуток – відкрийте для себе особливості нашої найповнішої лінійки моделей: мінімізоване ущільнення ґрунту1, нова більш комфортна кабіна2 та можливість віддаленого спостереження за машиною за допомогою експертних попереджень для всіх моделей3.

Завдяки потужності більше 100 к. с. і технологіям точного землеробства, цю лінійку просто не можна обійти стороною.Відкрийте для себе нашу лінійку з потужністю понад 100 к. с.

9R9R9R

9R

HeadingIcon

9R
Універсальний трактор в найбільшому сегменті потужності. Універсальність стосується вибору розміру та кількості коліс, регулювання ваги та вибору з великої кількості опцій. Все це дозволяє адаптувати трактор до будь-яких завдань у полі. 

Дізнатися більше

9RT9RT9RT

9RT

HeadingIcon

9RT
Трактор 9RT демонструє найбільше тягове зусилля, яке ви можете використовувати з перевагами низького питомого тиску на ґрунт. В результаті відсутність буксування рушіїв та більша швидкість руху дозволяють підвищити продуктивність та зменшити витрату пального.

Дізнатися більше

9RX9RX9RX

9RX

HeadingIcon

9RX
Найбільша потужність розташована на 4-х гусеницях реалізована в серії 9RX. Трактор спроектований для найващих умов роботи на вологих ґрунтах, крутих схилах та працює не гірше ніж на рівних поверхнях. Трактор демонструє високу тягову здатність та продуктивність. 
Дізнатися більше

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
Ідеальний вибір, якщо вам потрібна універсальна машина, яка чудово справляється, як в полі так і на дорозі. Нова серія 8R демонструє ще більшу потужність, надійність та неперевершену продуктивність.
Дізнатися більше

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
Оновлені двогусеничні машини демонструють найефективнішу передачу потужності на ґрунт та високу прохідність. Найкращі умови для використання на рівній місцевості для сухого та пухкого ґрунту.
Дізнатися більше

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Найперше в індустрії ідеальне поєднання універсальності та прохідності в 4-х гусеничному виконанні на схемі універсального-просапного трактора. Здатний підвищити тягове зусилля навіть в умовах складних типів ґрунтів з низькою несучою здатністю та схилів. Дозволяє раніше зайти в поле на весні, таким чином збільшуючи агрономічні строки виконання робіт. 
Дізнатися більше

6M6M6M

HeadingIcon

6M
Очікуйте більшого. Створений для тих, хто виходить за рамки звичайного. Міцний, сильний, простий, але водночас технологічний та економічний в експлуатації. Вітайте нову серію 6M.
Дізнатися більше

6B6B6B

6B

HeadingIcon

6B
Серія тракторів 6В, являє собою дуже простий та надійний трактор з наявністю високотехнологічних функцій тільки там де вони потрібні в першу чергу. Двигун системи CommоnRail з трансмісія з елементами перемикання PowerShift та кондиціювання кабіни трактора. 
Дізнатися більше

6R6R6R

6R

HeadingIcon

6R
Простора кабіна ComfortView у тракторі серії 6R забезпечує круговий огляд і має зразкову ергономіку: усі органи керування й інтерфейси логічно розташовані, і оператор може користуватися ними інтуїтивно. 
Дізнатися більшеНепереможні у комфорті

Наші великі трактори оснащені функціями, які забезпечують додатковий рівень комфорту та продуктивності, яких ви прагнете.2CommandPRO

CommandPRO

Новий джойстик CommandPRO4 та його 11 налаштовуваних кнопок дозволяють із легкістю опанувати міць наших великих тракторів. Це найсучасніший інтерфейс оператора, який може зробити кожен робочий день більш комфортним та продуктивним.

Active Seat II²

Active Seat II²

Нове сидіння Active Seat II використовує технологію електричної підвіски швидкої реакції, щоб ізолювати вас від до 90 % вертикальних рухів. Насолоджуйтесь відмінною якістю їзди в найскладніших умовах.

Інформаційно-розважальна система²

Інформаційно-розважальна система²

Сучасне цифрове радіо з сенсорним екраном на 6,5 дюймів працює з Apple CarPlay і надає безліч варіантів розваг. Абсолютно нова аудіосистема з 6 динаміками та потужним сабвуфером, розробленим висококласними фахівцями зі звуку, забезпечує якість звучання, як у концертному залі.

Технічне обслуговування і ремонт

Технічне обслуговування і ремонт

Трактори John Deere — це низькі витрати на обслуговування. З розгалуженою мережею дилерських центрів в Україні, ви завжди отримаєте якісний сервіс та наявність запчастин у накоротший термін. 

Амортизація

Амортизація

Більш висока ціна покупки не означає більш високу вартість експлуатації. Як бренд, що користується великим попитом у всьому світі, John Deere створює високонадійні трактори, які зберігають свою цінність із плином часу. Це забезпечує вищу вартість у разі перепродажу з меншою вартістю амортизації.

Непереможні
Непереможні у точному землеробстві

Виходячи з витрат на виробництво пшениці 450 €/га, переваги, отримані від співпраці з John Deere, допоможуть заощадити до 57 €/га*

Керування секціями та AutoTrac
із безкоштовним SF1

49,80 €/га

Заощаджуйте до*

Бездротовий зв'язок
між офісом та машиною

6,00 €/га

Заощаджуйте до*

Віддалений доступ до дисплея
будь-де та будь-коли

1,40 €/га

Заощаджуйте до*

Керування секціями

Активації Premium або Ultimate, включені в наші пакети точного землеробства, надають можливість керування секціями та інші переваги. У поєднанні з нашим безкоштовним сигналом корекції SF1, що гарантує точність від проходу до проходу на рівні 15 см, керування секціями забезпечує значну економію виробничих витрат.

Бездротова передача даних

Система JDLink Connect, яку включено до наших пакетів точного землеробства, за допомогою бездротового зв'язку передає важливу робочу інформацію з машини до вашого облікового запису в Центрі Операцій John Deere. Ви також можете отримати до нього доступ через додаток MyOperations. Маючи цю інформацію завжди під рукою, ви зекономите багато часу.

Віддалений доступ до дисплея

Віддалений доступ до дисплея дає вам змогу дистанційно допомагати операторам з налаштуванням машини та регулюванням робочих параметрів  – майже так само, якби ви особисто знаходились в кабіні. Таким чином ви зможете швидше допомогти менш досвідченим операторам і не втрачати час у сезон польових робіт.

 

1 Трактори 8RX

2 Трактори 8R, 8RT та 8RX

3 Окрім тракторів 6В 

4 Потрібна передача AutoPowr

* Можливість оновлення до SF3 та RTK

* Вхідна вартість пшениці за даними Agribenchmark для Франції, Великобританії та Німеччини. Витрата дизеля на гектар за даними Agribenchmark для Франції, Великобританії та Німеччини. Згідно з Lohnunternehmen 1/2010 скорочення виробничих витрат для систем навігації з точністю 15 см становить 8 %. У цьому випадку ми лише наводимо порівняння з менш точним сигналом EGNOS у 30 см, тому користь дорівнює половині 8 % = 4 %. Витрати на робочу силу за даними Agribenchmark для Франції, Великобританії та Німеччини. Підвищення продуктивності згідно з Landtechnik 6/2006 з SF1 становить 14 %. Знову ж таки, ми наводимо порівняння з системою EGNOS, точність якої у половину менша і становить 30 см, тому підвищення складає 14 % / 2 = 7 %. Зменшення виробничих витрат за рахунок керування секціями відповідно до Profi від грудня 2012 р. Зауважте, що чим меншим є поле та чим менш прямокутною є форма поля, а також чим ширшою є робоча ширина знаряддя та чим меншими є окремі секції знаряддя, тим більшою буде користь. Для великих полів прямокутної форми користь від керування секціями буде мінімальною.

Припущення:
Швидший на полі. Всі дані налаштування (клієнт, ферма, поле, трактор, розміри та зміщення знаряддя, а також дані про продукти й операторів) були підготовлені у файлі налаштування безпосередньо в програмі Setup Builder і відправлені за допомогою бездротового зв'язку на трактор. Отже, після прибуття на поле всі дані, необхідні для документації, вже завантажені на дисплей, і водій повинен лише підтвердити їх. Це економить 3 хвилини щоразу на початку польових робіт. Витрати на робочу силу — це припущення, вони можуть змінюватися. Щоб розрахувати кількість до вартості за гектар, ми припускаємо, що розмір господарства становить 100 га. Якби на фермі площею 300 га було 30 полів, то економія становила б 1 €/га замість 3 €/га. Офісну роботу вже виконано. Це описує перевагу того, що всі дані вже записані в цифровому вигляді. Керівнику господарства більше не потрібно копіювати аркуші паперу у свою систему керування господарством, натомість він може отримати всі дані документації, включаючи деталі з аналізатору полів чи звіту про агрономіку. Він може це зробити в зручний час, плюс він може будь-коли побачити деталі в додатку MyOperations. Окрім того, щоб розрахувати кількість до вартості за гектар, припускається, що розмір господарства становить 100 га. Якби на фермі площею 300 га було 30 полів, то економія становила б 1 €/га замість 3 €/га.

Додаткові переваги додатку MyOperations:
– Керування автопарком – ви завжди бачите свій автопарк: зменшення кількості телефонних дзвінків на 50 %.
– Рішення, засновані на фактах: нові інструменти аналізу вже доступні.
– Економія часу 2 години на кожну одиницю техніки за сезон для спеціаліста господарства, що підтримує сезонного працівника (витрати на робочу силу — 70 €/год). Вигода від економії часу: 1,40 €/га