Трактори серії 7

На церемонії нагородження Tractor of the Year Awards 2022 судді були вражені величезною кількістю функцій тракторів серії 7R 350 з трансмісією AutoPowr™ у порівнянні з конкурентами в сегменті великих тракторів, завдяки чому його було визнано загальним переможцем. Вони особливо підкреслили розкішний комфорт, який пропонує дуже простора кабіна 7R, і неперевершені робочі характеристики трактора на лані.

      

Реактивне кермування

Реактивне кермування — новий рівень задоволення від водіння.

Зустрічайте нову преміальну опцію рульового управління, яка тепер доступна для всіх тракторів серії 7: Реактивне кермування. Під час виконання повороту рульове колесо автоматично повертається у вихідне положення і залишається прямо на дорозі. Насолоджуйтеся винятково зручним і точним утриманням траекторії на автомагістралях, а також відчувайте легкість керування під час входження та виходу з поворотів на дорозі, виїзді з кругових перехресть або в'їзді на Т-подібне перехрестя.

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори серії 7R справляють таке неперевершене враження.

Додавайте важкий баласт легким дотиком

Додавайте важкий баласт легким дотиком

Баласт EZ забезпечує оптимальне баластування тракторів 7R, – що особливо корисно фермерам і підрядникам, яким часто доводиться перемикатися між виконанням робіт на ланах і транспортуванням. Вагу 1,7 т можна додати або зняти за лічені секунди одним натисканням кнопки, не виходячи з кабіни.

Справжня потужність

Справжня потужність

Знайте свою справжню силу! Вказана на капоті трактора потужність — це лише номінальна потужність двигуна. Але наші двигуни забезпечують підвищення крутного моменту до 40 % і виразне збільшення потужності приблизно на 10 % – “максимальної потужності”, яка доступна завжди за будь-яких умов.

Максимальний комфорт у кабіні

Максимальний комфорт у кабіні

Працюйте з максимальним комфортом у кабіні завдяки високоефективній підвісці кабіни, сидінню ActiveSeat™ II із проактивними поглинанням вібрацій, функціями масажу, електронними елементами керування, повертанням сидіння на 65°, трьома підставками для ніг, звуковою системою 6.1 із насиченим звуком, вбудованим холодильником і численними іншими функціями.

Найсучасніший інтерфейс водія

Найсучасніший інтерфейс водія

Новий джойстик CommandPRO™ та його 11 налаштовуваних кнопок дозволяють легко й ефективно опанувати міць тракторів серії 7R. Впорядкований ергономічний інтерфейс водія забезпечує цілеспрямований контроль і робить кожен робочий день більш комфортним і продуктивним.

1-Click-Go-AutoSetup: скоротіть час налаштування до 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: скоротіть час налаштування до 50 %

Набридло робити нотатки й марнувати час на клацання дисплеїв? Скоротіть тривалість підготовки до роботи в польових умовах до 50 % за допомогою програми 1-Click-Go-AutoSetup: робочі завдання, заздалегідь заплановані в Operations Center, автоматично з’являться на дисплеї 4-го покоління, коли машина виїжджає в поле. Оператору лише потрібно одним натисканням підтвердити інформацію — і можна працювати*.

Точне землеробство — ліпше господарство

Точне землеробство — ліпше господарство

Підвищення ефективності й продуктивності можна досягати за допомогою функцій активації CommandCenter Premium, автоматизації розвороту AutoTrac™, пасивної навігації знаряддя AutoTrac™ і системи синхронізації машини John Deere Machine Sync, які забезпечують підвищення прибутковості й сталості розвитку, чого за жодних інших обставин не можна було б досягти.

Брошура, присвячена тракторам серії 7R

Перегляньте повну історію

Перегляньте брошуру з детальною інформацією щодо продукту серії 7R і дізнайтеся, – у чому секрет моделей цієї серії.

PowerGard™

PowerGard™

Пакет післяпродажного обслуговування PowerGard™ надає можливість скоротити витрати на технічне обслуговування.

Фінансові рішення

Фінансові рішення

Відділ John Deere Financial пропонує фінансові рішення, які поєднують у собі клієнтоорієнтованість і знання обладнання John Deere. Ми розуміємо ваші потреби у фінансуванні краще, ніж будь-хто інший.

Точне землеробство

Точне землеробство

До наших рішень для точного землеробства належать дистанційне оновлення програмного забезпечення й надзвичайно корисні функції, як-от дистанційний доступ до дисплея (RDA), які дозволяють збільшити продуктивність і час безвідмовної роботи за допомогою Expert Alerts.

*Машина має бути оснащена дисплеєм CommandCenter™ 4-го покоління або універсальним дисплеєм (з ПЗ версії не нижче ніж SU20-3), приймачем StarFire™ 3000/6000/7000, мати активну підписку JDLink™ Connect і обліковий запис John Deere Operations Center. Якщо машину ще не оснащено MTG 4G, потрібно провести модернізацію.