"Борозна"

Основні матеріали з журналу "Борозна", лютий 2017 р.:

Птахівники лідирують в зменшенні використання антибіотиків

Птахівники лідирують в зменшенні використання антибіотиків

Стійкість до протимікробних препаратів спричиняє серйозну стурбованість громадської охорони здоров'я. Тому на виробників тваринної продукції все частіше тиснуть, щоб вони зменшили використання антибіотиків. У Великій Британії лідирує в цьому напрямку птахівництво, як зазначає Олівія Купер

#

У центрі уваги — управління пасовищем

Останніми роками європейські виробники молочних продуктів перебувають під сильним тиском низьких цін на молоко, які знижують рентабельність. Тому багато хто шукає спосіб збільшення маси трави, щоб скоротити витрати на виробництво. У той же час зростає попит населення на більш натуральну, здорову їжу, а в деяких країнах переробники платять премію за м'ясо-молочну продукцію, отриману при вигодовуванні травою.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Управління пасовищем в Німеччині
.Управління пасовищем у Франції
.Управління пасовищем у Великій Британії
.Управління пасовищем в Нідерландах

Туризм може мати користь з сільського господарства

Мальорка — це європейський острів відпочинку. У 2016 р. цей середземноморський острів відвідало 12 мільйонів відпочиваючих. Четверо з кожних п'ятьох мальорканців сьогодні працюють у галузі туризму. Сільське господарство, на відміну від цього, відіграє лише незначну роль у створенні робочих місць. Тим не менш, внутрішній ландшафт – далеко від густонаселених прибережних районів – як і раніше характеризується традиційним землеробством. Залишається з'ясувати, чи зможуть ці дві різні галузі у майбутньому співпрацювати ефективніше.
Читати статтю

Архіви

Замовлення

Ви хочете отримати друковану версію журналу?

Будь ласка, зв'яжіться з місцевим дилером John Deere.