Рішення RTKСистеми точного землеробства (AMS)

  • Ідеальна повторюваність
  • Високий рівень точності
  • Швидка передача сигналу
  • Базова станція RTK, модем mRTK та mRTK MTG*
Друк

RTK: Максимальна точність і повторюваність

Якщо ви займаєтесь точним землеробством, RTK — це найкраще рішення, коли необхідна точність, повторюваність і швидкість виявлення сигналу. Система RTK усуває будь-яку можливість зміщення глобальної навігаційної супутникової системи та пропонує унікальну точність від проходу до проходу +/- 2,5 см.
При використанні RTK вам потрібно зареєструвати межі поля лише один раз. Якщо вам потрібна повторюваність, наприклад, для управління секціями, вам не доведеться реєструвати межі поля кожного року. Це дозволить економити час кожного дня: повна точність RTK завжди доступна з самого початку. Для цього потрібно менше 1 хвилини!
Купуючи приймач Starfire 6000 з RTK, ви отримуєте функцію RTK Extend на 14 днів. У разі втрати прямої видимості до базової станції або зв'язку зі стільниковою мережею під час роботи з RTK ви можете продовжувати працювати з повною точністю та навіть використовути цю перевагу за межами мережі RTK.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Стаціонарна базова станція RTK

Радіо RTK працює зі стаціонарною базовою станцією на вашому полі чи поряд з ним. Ви можете використовувати власну станцію або станцію дилерської мережі. Вона відслідковує сукупність супутників GPS/ГЛОНАСС та безперервно передає сигнали корекції з точністю +/- 2,5 см від проходу до проходу по горизонталі на приймач StarFire, встановлений на машину з RTK. Чудове рішення, особливо якщо ви працюєте на обширній відкритій місцевості з хорошою прямою видимістю до базової станції.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Мобільний радіомодем RTK 4G LTE

Сигнал корекції мобільного RTK передається за допомогою стільникового зв'язку. Це рішення забезпечує точність багатократного відтворення навіть на віддалених полях та горбкуватій місцевості. Мобільний радіомодем RTK 4G LTE прикріплюється до приймача StarFire та повністю з ним інтегрується. Завдяки двом високоефективним антенам та розташуванню на даху кабіни пристрій забезпечує оптимальний прийом та стабільність сигналу. Модем підтримує не лише новітній стандарт мобільного зв'язку 4G LTE, а й 3G та 2G в якості запасного рішення. На додаток до функціональних можливостей мобільного RTK модем також можна паралельно використовувати як точку доступу WLAN для підключення ваших мобільних пристроїв.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Сигнал мобільного RTK John Deere

Зустрічайте найбільш комплексний, передовий та ефективний спосіб використання RTK. Новий сигнал мобільного RTK John Deere не лише сумісний з нашим модемом mRTK 4G LTE — його також можна отримувати за допомогою нашої системи JDLink, інтегрованої в наші машини’. Це рішення дозволяє зекономити на обладнанні окремого модема, додаткових тарифних планах (SIM-карта) та ліцензії на доступ до мобільного RTK.

* Мобільний RTK — це додаткова технологія RTK, доступна в певних країнах