Приемник StarFire 6000Системи точного землеробства AMS

  • SF1, ГЛОНАСС та модуль компенсації нерівностей рельєфу (TCM) у базовій конфігурації
  • Потрійна точність StarFire за рахунок прийняття сигналу з трьох геостаціонарних супутників одночасно
  • Сезонна повторюваність лінії ведення впродовж 9 місяців
  • RTK Extend — 14 днів
Друк

Приймач StarFire 6000

StarFire 6000 — це приймач нового покоління, що втілює всі передові технології у сфері супутникового позиціонування та в черговий раз задає нові стандарти неперевершеної точності та стабільності сигналу.

StarFire 6000 підтримує всі рівні точності та відмінно працює з усіма системами автоматичного керування John Deere. Приймач StarFire 6000, що не має аналогів, успадкував від попередніх моделей перевірений на практиці модуль компенсації нерівностей рельєфу (TCM) для автоматичної компенсації нахилу, ухилу та рискання транспортного засобу, при цьому сумісність з системою ГЛОНАСС залишається базовою функцією.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Сезонна повторюваність

Відхилення ліній ведення в минулому. SF3 також забезпечує сезонну повторюваність впродовж 9 місяців. Отож ви зможете використовувати ті ж самі лінії ведення по кілька разів упродовж вегетаційного періоду, що дозволить вам точно розмістити насіння та добрива без відхилення ліній або зміщення меж.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Покращений сигнал SF1

Найкращий базовий сигнал відтепер стає ще кращим. Ви отримуєте точність від проходу до проходу +/- 15 см замість попередніх 23 см. Він безкоштовний та сумісний із системою ГЛОНАСС.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Абсолютно новий рівень: Сигнал SF3

Новий сигнал SF3 забезпечує вражаючу точність +/- 3 см від проходу до проходу та сезонну повторюваність впродовж 9 місяців. До того ж час отримання максимальної точності скоротився до 4 разів у порівнянні з сигналом SF2. Тож ви можете витрачати більше часу на роботу в полі, замість того щоб чекати на поворотній смузі або поставити якість під загрозу.