Приймач StarFire і сигналиТехнологія точного землеробства

  • SF1, ГЛОНАСС і модуль компенсації нерівностей рельєфу (TCM) у базовій конфігурації
  • Потрійна точність StarFire
  • Сезонна повторюваність впродовж дев'яти місяців
  • RTK Extend — 14 днів

Впорядкуйте свій бізнес

Доступ до рішень для точного землеробства John Deere починається з нового приймача StarFire 6000 або його вбудованої версії, опційно доступної в наших нових тракторах 7R і 8R модельного року 2020. Приймач має новий динамічний дизайн, пристрій для захисту від крадіжки, підвищену експлуатаційну надійність і, найголовніше, більшу дальність прийому сигналів. Це дозволяє швидше підготуватися до роботи в полі і забезпечує більшу точність і навіть вищу, ніж раніше, стабільність сигналу.

Приймач StarFire 6000 паралельно відстежує до трьох супутників для коригування сигналу, пропонуючи найкраще коригування сигналу і покриття, що в три рази краще за покриття попередніх поколінь приймачів. Він завжди активно обирає найкращий сигнал і при зміні умов може на 80 % швидше переключитися до найбільш придатного геостаціонарного супутника.

ВАРІАНТ ТЕКСТУ ЗАПОВНЮВАЧА

Сезонна повторюваність

Відхилення ліній ведення в минулому. SF3 також забезпечує сезонну повторюваність впродовж 9 місяців. Отож ви зможете використовувати ті ж самі лінії ведення по кілька разів упродовж вегетаційного періоду, що дозволить вам точно розмістити насіння та добрива без відхилення ліній або зміщення меж.

Сигнал SF3

Сигнал SF3

Сигнал SF3 забезпечує вражаючу точність +/–3 см від проходу до проходу та сезонну повторюваність впродовж дев'яти місяців. До того ж час швидкість виявлення сигналу скоротилася до чотирьох разів у порівнянні з SF2. Тож ви можете витрачати більше часу на роботу в полі, замість того щоб чекати на поворотній смузі або поставити якість під загрозу.

Захисний PIN-код

Захисний PIN-код

Починаючи з MY2019, ми пропонуємо PIN-код із двома різними рівнями доступу. За відсутності PIN-коду обладнання можна використовувати впродовж обмеженого часу. Stellar Support Platform дозволяє безпечно і легко самостійно управляти PIN-кодом онлайн.