MachineSync Системи точного землеробства (AMS)

  • Легке розвантаження на ходу для максимізації продуктивності
  • Приорітетне розвантаження та менше напруження для оператора
  • Підвищена ефективність та продуктивність під час роботи з кількома задачами та машинами
  • Полегшене координування роботи 2 та більше машин на 1 полі
Друк

Злагоджена робота

Система MachineSync уможливлює спільний перегляд покриття та ліній ведення для машин, які працюють на одному полі. За допомогою радіозв'язку між машинами John Deere або також за допомогою JDLink MTG. Це означає, що кожен, хто працює в полі, може легко визначити оброблені площі, адже система керування секціями автоматично уникає повторного внесення під час обприскування, удобрювання або сіяння. Спільний доступ до ліній ведення забезпечує точний співпадання проходу усіх транспортних засобів.

Приорітетне розвантаження

Приорітетне розвантаження

Чекаючи на краю поля, оператор трактора бачить точне розташування та рівень заповнення відсіків усіх комбайнів та тракторів з причепами, які працюють у полі, на своєму дисплеї.

Синхронізація руху транспортного засобу

Синхронізація руху транспортного засобу

Наступний рівень системи MachineSync забезпечує синхронізацію швидкості та рульового керування на основі GPS між комбайном та трактором з причепом для перевезення зерна під час розвантаження в полі. Це забезпечує рівномірне наповнення причепа без втрат та скорочує ризик зіткнення транспортних засобів, особливо в умовах запиленості. До того ж, система надає важливу інформацію щодо логістики, наприклад про рівень заповнення відсіку зерном та розташування комбайна. Оператори можуть приймати виважені рішення щодо найбільш прямого маршруту до наступного місяця призначення.