AutoTracСистеми точного землеробства AMS

  • Автоматична система навігації
  • Оптимізована ефективність роботи
  • Зниження втомлюваності оператора
  • Підвищена продуктивність
Друк

Вбудована система автоматичного керування AutoTrac

Найвищий рівень комфорту

Щоб скористатися всіма перевагами автоматичного керування і полегшити роботу, використайте вбудовану систему AutoTrac. Ця система дозволяє скоротити експлуатаційні витрати, такі як трудозатрати, витрати на добрива і пальне. У результаті підвищується ефективність Вашої роботи. Крім того, вона може використовуватися і на оприскувачах, і на комбайнах, і на кормозбиральних комбайнах.

Вбудована система AutoTrac дозволяє максимально скорочувати перекриття при роботі на необробленому полі, розмічати яке більше не доведеться. Ви можете працювати як за прямими, так і за кривими лініями. Ви також можете працювати в умовах низької видимості.

Дозвольте вбудованій автоматичній системі керування AutoTrac працювати за Вас

У комбінації з приймачем StarFire 6000 і дисплеєм GreenStar вбудований комплект AutoTrac забезпечує оптимальну точність навігації.

Зверніть увагу на дисплей GreenStar 2630

Він оснащений кольоровим сенсорним екраном діагоналлю 26 см і може працювати з програмами FieldDoc, Harvest Doc або з модулями Guidance Pro, такими як iTEC Pro.

AutoTrac підключений

AutoTrac підключений

Надійно зберігайте, створюйте резервні копії та виконуйте підтримку даних налаштування AutoTrac, наприклад зміщення машини та знаряддя, межі, лінії ведення, в операційному центрі John Deere.