Managing Access RightsТехнології точного землеробства

  • Надання згоди на обмін даними
  • Надання згоди на віддалену підтримку
  • Надання згоди на корисні служби FarmSight

Керування правами доступу

Робота більшості дистанційних і локальних служб, описаних у цій брошурі, засновується на даних, отримуваних від ваших машин. Ми серйозно ставимося до захисту інформації. Нижче описано три можливості, що дають вам змогу точно контролювати, хто саме може бачити ваші дані.

Надання згоди на обмін даними

Підписуючи угоду JDLink, ви погоджуєтесь із тим, що дані з вашої машини можуть передаватися в хмарне сховище John Deere. При цьому ви можете змінювати коло осіб, які мають доступ до цих даних, в одній із наших онлайн-програм, наприклад у Центрі управління або додатку MyOperations.

Надання згоди на віддалену підтримку

За допомогою інструмента Team Manager у Центрі управління ви можете визначати, хто матиме доступ до даних, що передаються через безпровідну мережу. Це можуть бути різні користувачі у вашій власній організації або зовнішні партнери, наприклад ваш дилер John Deere. Зверніть увагу: ваш дилер бачитиме дані вашої машини, допоки ви не відкличете цей дозвіл. Але, надаючи доступ до даних, ви отримуєте переваги, адже в такому разі дилер зможе встановити зв’язок із вашою машиною й допоможе вам швидко вирішити можливі проблеми.

Надання згоди на корисні служби FarmSight

Окремі служби, такі як «Експертні попередження», «Гарантія певної витрати палива», «Попередження про необхідність проходження техобслуговування» або «Покращення машини на основі отриманих даних», можуть надсилати сповіщення компанії John Deere або вашому дилеру, після чого вони можуть зв’язуватися з вами для надання послуг з оптимізації робочих характеристик. Ваша згода на MyJohnDeere.com.