Job ManagementТехнології точного землеробства

  • Повідомляйте своїй команді про призначені завдання письмово за допомогою застосунку MyJobs
  • Суттєво зменште кількість телефонних дзвінків
  • Відсутність втрати інформації
  • Усунення непорозумінь
  • Якісне виконання робіт

З’єднання з іншими машинами

MyJobConnect дозволяє вам краще координувати дії своїх робітників і підвищувати продуктивність своєї діяльності, мінімізуючи причини виникнення помилок. До MyJobConnect належать два застосунки, якими ви можете користуватися з мобільних пристроїв: MyJobsManager і MyJobs. Дані підставляються з вашого облікового запису в Центрі управління та синхронізуються з ним, тож планування нового завдання потребує лише кількох кліків, що гарантує узгодженість і актуальність даних. 

Віддалене управління фермерським господарством

За допомогою MyJobsManager ви можете заздалегідь запланувати свої роботи в цифровому форматі, скориставшись інтуїтивно зрозумілим календарем. Якщо ваш розклад зміниться, ви можете просто перетягнути відповідні записи на іншу дату. Інформаційна панель дає короткий огляд всіх робіт за день, завдяки чому ви можете з легкістю відстежувати хід робіт і швидко виявляти області, що потребують особливої уваги.

Застосунок MyJobs дає вашим операторам окремий огляд робіт, які вони мають виконати, у правильній послідовності. Усі необхідні подробиці постійно знаходяться під рукою, більше не треба порпатися в паперах. Це дозволяє скоротити кількість помилок через непорозуміння і потребу в додаткових обговореннях. Після завершення роботи створити звіт можна всього за кілька кліків. Оскільки всі дані вносяться до операційного центру в реальному часі, ви можете створювати підсумкові звіти по результатам робіт і обробляти інформацію для подальшого виставлення рахунків.