Job ManagementСистеми точного землеробства (AMS)

  • Ефективно плануйте свої роботи, щоб економити час і зменшувати витрати
  • Усуньте непорозуміння і забезпечте правильне виконання робіт
  • Мінімізуйте стрес завдяки надійному обміну інформацією

З'єднання з іншими машинами

MyJobConnect дозволяє вам краще координувати дії своїх робітників і підвищити продуктивність своєї діяльності, мінімізуючи причини виникнення помилок. MyJobConnect включає два застосунки, якими ви можете користуватися з мобільних пристроїв: MyJobsManager і MyJobs. Автоматичне внесення і синхронізація даних з вашого облікового запису в операційному центрі, планування нової роботи потребує всього кількох кліків і гарантує узгодженість і актуальність даних. 

Віддалене управління фермерським господарством

За допомогою MyJobsManager ви можете заздалегідь запланувати свої роботи в цифровому форматі, скориставшись інтуїтивно зрозумілим календарем. Якщо ваш розклад зміниться, ви можете просто перетягнути відповідні записи на іншу дату. Інформаційна панель дає короткий огляд всіх робіт за день, завдяки чому ви можете з легкістю відстежувати хід робіт і швидко виявляти області, що потребують особливої уваги.

Застосунок MyJobs дає вашим операторам окремий огляд робіт, які вони мають виконати, у правильній послідовності. Усі необхідні подробиці постійно знаходяться під рукою, більше не треба порпатися в паперах. Це дозволяє скоротити кількість помилок через непорозуміння і потребу в додаткових обговореннях. Після завершення роботи створити звіт можна всього за кілька кліків. Оскільки всі дані вносяться до операційного центру в реальному часі, ви можете створювати підсумкові звіти по результатам робіт і обробляти інформацію для подальшого виставлення рахунків.