Field ManagementТехнології точного землеробства

  • Уся інформація централізовано зібрана в одному місці, зі зручною структурою і легким доступом
  • Цінна інформація для прийняття зважених і обґрунтованих рішень
  • Можливість використання численних додаткових агрономічних інструментів для подальшої обробки й аналізу даних
  • Легке та швидке передавання даних за допомогою безпровідної технології

Розумна організація робіт на вашому полі

Завдяки Центру управління John Deere ваша ферма завжди з вами: зрозумілі інтегровані інструменти допоможуть вам приймати агрономічні рішення й дозволять отримувати максимальні врожаї та підтримувати незмінну якість ґрунтів за значно нижчих витрат. Плануйте сівозміну й роботи на прийдешній сезон, користуючись структурованим оглядом, що дозволяє без зусиль створювати на дисплеї файли для підготовки до роботи й замовлення-наряди. Після виконання окремих завдань дані з вашої документації автоматично завантажуються з дисплея в кабіні до вашого особистого облікового запису в Центрі управління. Там ви можете зручно переглянути детальну інформацію щодо роботи на акуратно структурованому графіку — будь-де, будь-коли, з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету; також ви можете розглядати карти або порівнювати різні шари карти: врожай, суха речовина, компоненти культури, норми висівання тощо.

Цінні агрономічні дані

Так ви перетворюєте цінні агрономічні дані на розумні рішення й із легкістю визначаєте необхідні коригуючі дії. Інші інтегровані інструменти дозволяють зручно перетворювати ці дані на різноманітні рекомендації для конкретних ділянок і співпрацювати з агрономами-консультантами, даючи їм права доступу, пов’язані з конкретним полем. І нарешті, документувати свою роботу для клієнтів стає надзвичайно легко завдяки можливості просто створювати, друкувати й поширювати звіти.

Аналізатор полів

Аналізатор полів

Зберігайте, візуалізуйте й аналізуйте дані документації, отримувані за допомогою ваших дисплеїв рік за роком, щоб приймати зважені агрономічні рішення. За лічені секунди експортуйте записані польові дані для власного використання або для своїх клієнтів.

Організація польових робіт

Планувальник культур

Плануйте сівозміни на наступний сезон. Вибирайте, які культури додати до кожного окремого поля, щоб фермер мав чітке уявлення про те, які саме рослини буде посаджено та коли вони дадуть урожай.