Connected SupportСистеми точного землеробства (AMS)

  • Більше часу в полі, більший час безвідмовної роботи
  • У разі несправностей: швидша діагностика і ремонт завдяки підключенню машини до мережі
  • Виявлення певних несправностей ще до того, як вони спричинять супутні втрати
  • Необхідна віддалена підтримка в налаштуванні і оптимізації машин і знарядь
Друк

Переваги максимального часу безвідмовної роботи

Починайте кожен робочий день із приємним відчуттям, що досвідчені віддалені сервісні спеціалісти піклуються про вас і ваші машини.

Дилери компанії John Deere мають доступ до декількох унікальних передових віддалених інструментів, що забезпечують вам всеосяжну підтримку, яка дозволяє оптимізувати ефективність машин і максимально подовжити час їх безвідмовної роботи. Більшість наших машин поставляються з заводу з можливістю підключення, що діє впродовж п'яти років і дозволяє нашим дилерам використовувати інструменти, описані на зворотній сторінці. Щоб скористатися цими можливостями, зверніться до вашого дилера, який допоможе вам підібрати договір про послуги FarmSight, що якнайточніше відповідатиме вашим потребам, і дайте згоду на отримання відповідних послуг.

Віддалений доступ до дисплея

Віддалений доступ до дисплея дозволяє спеціалістам вашого дилера підключатися до дисплея у вашій кабіні і допомагати вам у налаштуванні, оптимізації ефективності або усуненні несправностей вашої машини або навіть знарядь ISOBUS. Не треба чекати, доки спеціаліст прибуде до вашого поля, замість цього ви можете скористатися негайною допомогою і не оплачувати жодних додаткових дорожніх витрат.

Віддалений сервісний консультант

Функція віддаленого сервісного консультанта дозволяє вашому дилерові перевіряти і забезпечувати встановлення найновіших оновлень програмного забезпечення, за необхідності зчитувати діагностичні коди помилок або виконувати запис різних даних, необхідних для додаткової діагностики помилок, причому робити це значно швидше і з меншими витратами, ніж при виїзді в поле.

Експертні попередження

Експертні попередження, наше новітнє унікальне системне доповнення, засновані на програмному алгоритмі, що дозволяє передбачати майбутні несправності, перш ніж вони справлять негативний вплив або спричинять супутні втрати. Завдяки автоматичній генерації діагностичної і ремонтної інформації технічні спеціалісти вашого дилера можуть реагувати швидше, що дозволяє значно скоротити періоди простою.

Відстеження стану машини

Завдяки нашій панелі інформації про машини ваш дилер має доступ до кодів потенційних помилок машини в реальному часі. Це дозволяє віддаленим сервісним спеціалістам реагувати і допомагати вам у вирішенні проблем швидше, ніж будь-коли.