Connected SupportТехнології точного землеробства

Забезпечте максимальний термін безвідмовної роботи техніки:
безпечно розпочинайте свій робочий день, знаючи, що про вас і ваші машини дбає досвідчений і професійний спеціаліст служби віддаленої підтримки.

Служба підтримки на зв’язку

Дилери компанії John Deere мають доступ до декількох унікальних передових віддалених інструментів (наприклад, служби експертних попереджень), що забезпечують вам всеосяжну підтримку, яка дозволяє оптимізувати робочі характеристики машин і максимально подовжити час їх безвідмовної роботи. Більшість наших машин поставляються з заводу з можливістю підключення, що діє впродовж п’яти років і дозволяє нашим дилерам використовувати зазначені тут інструменти за умови вашої згоди на це.

Служба підтримки на зв’язку

Підтримка дистанційного налаштування машини

Засіб дистанційного доступу до дисплея суттєво зменшує час налаштування вашої машини, оскільки дозволяє експертам дилера підключатися до дисплея в кабіні й допомагати вам із налаштуванням. Також він дає змогу експерту дилера забезпечувати підтримку для підвищення продуктивності та значно спрощує спілкування з дилером під час виникнення проблем, що є вагомим додатковим фактором уникнення простоїв.

Служба підтримки на зв’язку

Навчання керуванню машиною

Спеціальне навчання водія у вашого дилера. Під час цього навчання ви ознайомитеся з основними функціональними можливостями машини й отримаєте рекомендації щодо їх використання для оптимізації своєї роботи.

Служба підтримки на зв’язку

Дистанційний моніторинг машини

Спеціалісти дилера дистанційно контролюють робочий стан вашої машини за допомогою таких засобів дистанційної підтримки John Deere, як експертні попередження та інформаційна панель машини. Якщо ці засоби вказують на певні відхилення в роботі машини, з вами відразу зв’яжуться та нададуть профілактичну підтримку, щоб ви могли мінімізувати ризики виникнення простоїв.

Служба підтримки на зв’язку

Експертні попередження

Експертні попередження, наше новітнє унікальне системне доповнення, засновані на програмному алгоритмі, що дозволяє передбачати майбутні несправності, перш ніж вони справлять негативний вплив або спричинять супутні втрати. Завдяки автоматичній генерації діагностичної та ремонтної інформації технічні спеціалісти сервісної служби вашого дилера можуть реагувати швидше, що дозволяє значно скоротити періоди простою.