Affiliated Software CompaniesТехнології точного землеробства

  • Співпрацюйте з партнерами, яких самі оберете
  • Налаштовуйте свій обліковий запис в Центрі управління, додаючи до нього улюблені інструменти

Широкі можливості підключення

Вам потрібно управляти даними з багатьох різних джерел? Центр управління John Deere пропонує інтерфейси для підключення програмних продуктів будь-якого стороннього постачальника програмного забезпечення чи послуг. Це дозволяє вам налаштувати свій обліковий запис у Центрі управління, додавши до нього необхідні вам інструменти, і безперебійно обмінюватися даними між системами.

Наприклад:

  • переглядайте зображення, оброблені вашим дроном, в аналізаторі полів, і порівнюйте їх з іншими картами того ж самого поля, які ви зберегли;
  • отримуйте рекомендації від свого агронома-консультанта безпосередньо у своєму обліковому записі й надсилайте команди відповідним машинам у полі за допомогою безпровідного зв’язку;
  • синхронізуйте свої агрономічні дані з місцевою інформаційною системою для управління фермерським господарством, якій ви надаєте перевагу.

Деталізовані логотипи

Інтерфейси сторонніх виробників

Платформа нашого Центру управління дозволяє вам підключатися до зовнішніх інструментів і служб, необхідних для роботи. Дедалі більше сторонніх компаній (наприклад, Agricon, Pessl, Claas, Farmfacts і Airbus) впроваджують інтерфейси для доступу до своїх служб через Центр управління.

Їх кількість збільшуватиметься й надалі, а тим часом ми запрошуємо всіх охочих підключатися до нашого відкритого середовища для розробників на веб-сайті developer.deere.com.