Приймач StarFire 6000 і сигналиТехнологія точного землеробства

  • SF1, ГЛОНАСС і модуль компенсації нерівностей рельєфу (TCM) у базовій конфігурації
  • Потрійна точність StarFire
  • Сезонна повторюваність впродовж дев'яти місяців
  • RTK Extend — 14 днів

Впорядкуйте свій бізнес

Доступ до рішень для точного землеробства John Deere починається з нового приймача StarFire 6000 або його вбудованої версії, опційно доступної в наших нових тракторах 7R і 8R модельного року 2020. Приймач має новий динамічний дизайн, пристрій для захисту від крадіжки, підвищену експлуатаційну надійність і, найголовніше, більшу дальність прийому сигналів. Це дозволяє швидше підготуватися до роботи в полі і забезпечує більшу точність і навіть вищу, ніж раніше, стабільність сигналу.

Приймач StarFire 6000 паралельно відстежує до трьох супутників для коригування сигналу, пропонуючи найкраще коригування сигналу і покриття, що в три рази краще за покриття попередніх поколінь приймачів. Він завжди активно обирає найкращий сигнал і при зміні умов може на 80 % швидше переключитися до найбільш придатного геостаціонарного супутника.

Сезонна повторюваність

Проблема відхилення від навігаційних ліній відійшла в минуле. Сигнал SF3 забезпечує сезонну повторюваність протягом 9 місяців. Тому ви можете використовувати ті ж самі навігаційні лінії для декількох операцій протягом усього періоду вирощування, що дозволяє проводити сівбу та вносити поживні речовини без відхилення від попередньо заданих ліній навігації або перенесення меж полів.

Сигнал SF3

Сигнал SF3

Новий сигнал SF3 забезпечує вражаючу точність ± 3 см від проходу до проходу та сезонну повторюваність впродовж 9 місяців. До того ж час отримання максимальної точності скоротився у 4 рази в порівнянні із сигналом SF2. Тож ви можете витрачати більше часу на роботу в полі, замість того щоб чекати на поворотній смузі або ставити під загрозу точність виконання робіт.

Захисний PIN-код

Захисний PIN-код

Починаючи з MY2019, ми пропонуємо PIN-код із двома різними рівнями доступу. За відсутності PIN-коду обладнання можна використовувати впродовж обмеженого часу. Stellar Support Platform дозволяє безпечно і легко самостійно управляти PIN-кодом онлайн.