Machine SyncТехнологія точного землеробства

  • Створіть бездротову мережу та додавайте до неї трактори, комбайни та самохідні кормозбиральні комбайни (SPFH). Ви зможете обрати одну машину як «головну». За допомогою неї можна буде керувати параметрами швидкості, напрямку та положення «ведених» машин.
  • Забезпечення точного вивантаження (без розсипання) матеріалу на ходу
  • Встановлення пріоритету вивантаження комбайну та збільшення ефективності під час збирання врожаю
  • Запобігання зіткненням між машинами
ЗАПОВНЮВАЧ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕКСТУ

Синхронізація між комбайном і трактором

Система синхронізації машин John Deere Machine Sync Gen4 дозволяє операторам об’єднати до 6 машин за допомогою бездротової мережі. Комбайн буде призначено «головним». Через це параметри швидкості та положення трактора буде синхронізовано з комбайном, що забезпечить точне вивантаження на ходу.

Водій комбайна може трохи посунути трактор уперед або назад, щоб забезпечити рівномірне розподілення матеріалу в причепі. Комбайни також можуть надсилати тракторам дані щодо рівня завантаженості зернового бункера та стану вивантажувального шнека, що дозволяє оптимізувати логістичні операції збирання та скоординувати операції вивантаження.

Синхронізація між самохідним кормозбиральним комбайном і трактором

Синхронізація між самохідним кормозбиральним комбайном і трактором

За допомогою системи синхронізації машин John Deere Machine Sync можна створити U-подібну зону навколо самохідного кормозбирального комбайна. Цю зона можна використовувати для операцій із збирання врожаю, під час яких трактор і причеп для силосу мають бути дуже близько до комбайна. Самохідний кормозбиральний комбайн може керувати швидкістю трактора, який розташований праворуч, ліворуч або ззаду. Це дозволяє забезпечити точне вивантаження без розсипання матеріалу. Можливість керування двома тракторами одночасно забезпечує надійне транспортування силосу та зменшує ризик розсипання матеріалу.

Синхронізація між трактором і трактором

Синхронізація між трактором і трактором

Система синхронізації машин John Deere Machine Sync — це відмінне рішення для причіпних машин для збирання врожаю картоплі або цибулі. Основний трактор зможе керувати параметрами руху другого трактора, що забезпечить точне та надійне вивантаження. Подібна можливість особливо важлива для операцій, протягом яких вивантажувальний причеп має знаходитися дуже близько до комбайна. Система синхронізації машини John Deere Machine Sync забезпечує сталу відстань між машинами протягом операції вивантаження та запобігає потенціальним пошкодженням унаслідок зіткнення машин.