RTKТехнологія точного землеробства

  • Ідеальна повторюваність
  • Високий рівень точності
  • Швидка передача сигналу

RTK: Максимальна точність і повторюваність

Якщо ви займаєтесь точним землеробством, RTK — це найкраще рішення, що забезпечує точність, повторюваність і швидкість виявлення сигналу і усуває зміщення глобальної навігаційної супутникової системи.

Довгострокова повторюваність і швидкість виявлення сигналу <1 хв
При використанні RTK вам потрібно зареєструвати межі поля лише один раз. Якщо вам потрібна повторюваність, наприклад, для управління секціями, вам не доведеться реєструвати межі поля кожного року. Ви зможете економити час щодня: повна точність RTK завжди доступна з самого початку. Для цього потрібно менше хвилини!

Мобільний радіомодем RTK 4G LTE

Мобільний радіомодем RTK 4G LTE

Просто найбільш передовий, комплексний та ефективний спосіб використання RTK. Сигнал сумісний з нашим мобільним радіомодемом RTK 4G LTE, крім того, його також можна отримувати за допомогою наших інтегрованих систем JDLink — немає потреби у використанні окремого модема, додаткових тарифних планів (SIM-карт) або ліцензії на доступ до мобільного RTK.

Радіо RTK

Радіо RTK

Радіо RTK працює з однією чи кількома місцевими базовими станціями поряд із вашим полем. Система постійно контролює і коригує положення, орієнтуючись на угруповання супутників GPS і ГЛОНАСС, що дозволяє досягти високої горизонтальної точності по проходам +/–2,5 см. Це чудове рішення, якщо ви працюєте на обширній відкритій місцевості з хорошою прямою видимістю до базової станції.

* Мобільний RTK — це додаткова технологія RTK, доступна в певних країнах