Землеробство з урахуванням особливостей ділянки

site-specific-farming

Вносьте потрібну кількість у потрібному місці

Землеробство з урахуванням особливостей ділянки може трансформувати економіку вашого господарства, використовуючи лише такі матеріали, як насіння, хімічні речовини й добрива саме там, де вони потрібні. Завдяки поєднанню технологій точного землеробства John Deere та аналітичних інструментів управління це дозволить забезпечити новий рівень розуміння й точності вашого господарства.

Управління секціями

Управління секціями

Використовуючи дані картографування полів, секції знаряддя вмикаються й вимикаються для внесення точної кількості продукту.

Керування змінною нормою

Керування змінною нормою

Точно контролюйте кількість посівного матеріалу, добрив або хімікатів для оптимізації врожайності культур.

Контролер витрати GreenStar

Контролер витрати GreenStar

Комплект для модернізації машин без ISOBUS, який дає змогу точно контролювати кількість внесених матеріалів для оптимізації врожайності культур.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Бортова лабораторія для вимірювання складових елементів силосу, органічних добрив та пшениці в режимі реального часу.

Безперешкодна інтеграція

Безперешкодна інтеграція

Усі наші компоненти взаємозамінні, і навіть якщо у вас машина не жовто-зеленого кольору, ви все одно зможете користуватися перевагами технологій точного землеробства John Deere.

Простота у використанні

Простота у використанні

Усі компоненти й програмне забезпечення ми створюємо самі. Розроблені фермерами, для фермерів — наші рішення прості у використанні й створені для забезпечення тривалого робочого терміну служби.

Вимірювана прибутковість

Вимірювана прибутковість

Ваші дані надійно зберігаються в John Deere Operations CenterТМ для детального аналізу ефективності машини, врожайності та інших параметрів, щоб підтримати вашу прибутковість.

John Deere полегшує точне землеробство для вас

Ми створили серію коротких відеороликів, в яких пояснюються деякі переваги наших інструментів точного землеробства. Щоб знайти те, що вас цікавить, просто прокручуйте список праворуч.

Розумне землеробство: основи

Розумне землеробство: основи

Щоб почати використовувати рішення точного землеробства, вам знадобиться лише приймач, дисплей, зв'язок JDLink™ та обліковий запис у John Deere Operations Center™. І на додаток, доступ до John Deere Operations Center™ безкоштовний!

Рішення з навігації

Рішення з навігації

Жодних пропусків і перекривань – повторюйте ті самі маршрути щоразу без жодного втручання з боку оператора. Пропонуючи дуже високу точність, ми розширили наш асортимент рішень навігації рішеннями для всіх марок обладнання.

Системи автоматизації

Системи автоматизації

Позбавтеся набридливих повторюваних операцій за допомогою наших контролерів і програмованих пристроїв. Вони допоможуть вам оптимізувати продуктивність машини й усунути коштовні помилки.