Про компанію John Deere

Форум John Deere

   

Екскурсія по форуму

Виставка

Наша виставка машин запрошує вас у світ аграрних технологій. Тут оживають машини. Розгляньте ближче трактори, комбайни, подрібнювачі та багато іншої техніки.

Дізнайтеся про роботу двигуна, можливі варіанти використання та новітні технологічні розробки. Ми покажемо вам, що сучасні сільськогосподарські технології, захист навколишнього середовища та стійке харчове виробництво не повинні суперечити одне одному.

Кіно- та конференц-зали

John Deere Forum має загалом чотири презентаційні зали та дві конференц-зали. Всі приміщення призначені для груп відвідувачів від 50 осіб. Вони мають регульовані стіни і можуть бути збільшені за потреби.

Конференц-зали призначені для груп по 18 осіб. Вони устатковані столиками та мають підключення до бездротової локальної мережі (LAN). При необхідності зали можна винаймати для проведення заходів та невеликих семінарів.

Діти на форумі

Форум має власну освітню зону для дітей та підлітків, яка містить модель сучасної ферми. Клуб для молодших запрошує діток пограти. У виставковому залі діти можуть дізнатись про трактори та інші машини.

Фан-магазин John Deere

У магазині ви знайдете повну колекцію аксесуарів John Deere. Моделі тракторів, педальні трактори та багато інших чудових іграшок виставлено на продаж. Ми також пропонуємо високоякісний одяг John Deere: куртки, кепки, одяг для відпочинку та багато іншого.

Ці та інші речі ви знайдете у нашому інтернет-магазині John Deere.

Події та екскурсії

Екскурсія по фабриці для сільськогосподарських груп

Сільськогосподарські групи та клієнти можуть зареєструватися тільки через відповідного дилера John Deere.

 

Як нас знайти

Контакти

Форум John Deere

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim