Форум John Deere
Форум John Deere

 

Тур по Форуму

Виставка

Ми запрошуємо Вас у світ аграрних технологій. Тут оживають машини. Ви зможете розглянути нашу техніку ближче. Трактори, комбайни, подрібнювачі та багато іншого Ви побачите зблизька на нашій виставці. Дізнайтеся про роботу двигуна, можливі варіанти використання та новітні технологічні розробки. Ми покажемо Вам, що сучасні сільськогосподарські технології, захист навколишнього середовища та харчове виробництво не повинні суперечити одне одному.

Діти на Форумі

Форум має власну освітню зону для дітей та підлітків, яка містить модель сучасної ферми. Клуб для молодшого покоління запрошує діток пограти та дізнатись нове про сільське господарство. У виставковому залі діти можуть дізнатись про трактори та іншу техніку.

Фан-магазин John Deere

У магазині Ви знайдете повну колекцію аксесуарів John Deere. Моделі тракторів, педальні трактори та багато інших чудових іграшок виставлено на продаж. Ми також пропонуємо високоякісний одяг John Deere: куртки, кепки, одяг для відпочинку і тд.

Події та екскурсії

Екскурсії на завод для сільськогосподарських груп

Сільськогосподарські групи та замовники можуть зареєструвати тільки через відповідного дилера John Deere.

Груповий тур на завод

За попереднім записом, ми пропонуємо індивідуальні екскурсії по виробництву тракторів на заводі John Deere в Мангеймі. Місця можна забронювати лише за наявності. З міркувань безпеки в турах можуть брати участь лише люди, які досягли 16 років. Діти віком від 10 до 15 років можуть брати участь за супроводу батьків або законного опікуна.