Серія M700/M700i

Серія M700(i)

Ідеальний вибір для вас.

Завдяки бакам трьох розмірів об’ємом від 2400 до 4000 літрів, двох- або трьохсекційній складаній штанзі від 18 до 30 метрів M700(i) зможе задовольнити потреби вашого фермерського господарства. Виберіть ідеальну для вас конфігурацію, придбавши M700(i) з ISOBUS або будь-яким із багатьох інших доступних додаткових опцій.

 

Прості ручні органи керування

Прості ручні органи керування

Ручні вентилі є простими й надійними, адже в них майже немає деталей, які могли б зламатися, або які потребували б технічного обслуговування. Хочете чогось більш технологічного? Тоді ваш вибір — опції AutoFill або AutoDilute!

Низьке розташування центру ваги

Низьке розташування центру ваги

M700(i) створено для пересування як по дорогам, так і по полю. Низько розташований центр ваги й рівномірний ваговий баланс забезпечують виняткову ефективність під час пересування дорогами.

Окреме керування кожною форсункою

Окреме керування кожною форсункою

Окреме керування кожною форсункою є більш точним, зменшує виробничі витрати, збільшує потенційну урожайність і допомагає захищати довкілля, шляхом чіткого дотримання норми внесення.

TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro

TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro

Завдяки TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro штанга завжди перебуває там, де вона потрібна для оптимального покриття площі. Спеціальні датчики допомагають правильному позиціонуванню штанги обприскувача в будь-який час, зберігаючи постійну висоту обприскування для зменшення знесення, вищої швидкості й меншого стресу для оператора.

З’єднання із закритою системою передачі

З’єднання із закритою системою передачі

Завдяки зручному підключенню до будь-якої закритої системи передачі ви значно зменшуєте контакт з рідинами для захисту рослин. Це дає вам змогу наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який широко використовують виробниками засобів для захисту рослин.

МОДЕЛЬБАК ДЛЯ РОЗЧИНУШИРИНА ШТАНГИПРОДУКТИВНІСТЬ НАСОСА

3200 л

18–30* m

280 л/хв

4000 л

18–30* m

280 л/хв

*За додатковою інформацією звертайтесь до свого дилера