Як це — зробити крок у невідомість

Як це — зробити крок у невідомість

Такий крок зробили понад 74 000 працівників John Deere. Крок до досягнень. Крок до навчання. Крок до ефективної діяльності в команді. Крок до того, щоб стати належно поцінованим сподвижником, співробітником, особистістю. Це працівники John Deere, які сьогодні допомагають розробляти, виготовляти, збувати й обслуговувати якісне обладнання й надавати відповідні послуги в усьому світі. Вони розуміють ключові цінності і керуються ними у своїй роботі.

Складські операції

Наші склади запчастин у м. Лангар, м. Ноттінгем та м. Ексетер постачають дилерам із Великобританії та Ірландії, а “комплектуючі до всіх виробів” — у численні країни світу. Це — чудовий ‘плацдарм’ для кар’єри в компанії John Deere.

Фінансові послуги

У підрозділах фінансових послуг John Deere ви зрозумієте, що наші клієнти покладаються на вас – у справі надійного фінансування, страхування урожаю, захисту від ризиків. Ви зможете надавати ці послуги завдяки відданості компанії принципам чесності, якості та інноваційності, що розповсюджується на всі вироби і послуги John Deere. Це саме те, чого наші клієнти звикли очікувати. У сфері фінансових послуг пропонується широкий спектр можливостей, зокрема фінансові послуги для сільськогосподарських підприємств, фінансування сільськогосподарського обладнання, кредитний аналіз, колекторство, фінансовий аналіз, міжнародні фінанси, захист John Deere від ризиків, судові розгляди, процесуальна підтримка, стягнення, повторний маркетинг, управління ризиками і надання позик для гуртової торгівлі.

Маркетинг

Компанія, яка ніколи не вдовольняється другим місцем. Вироби, які здобули репутацію найкращих у своїх галузях. Послуги та підтримка продукції на найвищому рівні. Ось переваги для фахівців із маркетингу компанії John Deere. Ми знаємо, що інновації й талановиті співробітники — це підґрунтя нашої конкурентоспроможності. Якщо вам цікаві наші вироби та послуги, компанія John Deere може запропонувати значні можливості для фахівців із маркетингу та збуту, зокрема на посадах агента з маркетингу, менеджера з розвитку компанії, менеджера у підрозділі маркетингу, менеджера у збутовому підрозділі та менеджера з розвитку дилерської мережі. Якщо вам більше до вподоби підтримка виробів, ми маємо вільні вакансії у підрозділах обслуговування на місцях, технічного обслуговування на виробничому підприємстві, службі підтримки виробів/клієнтів та територіальній службі підтримки клієнтів.

Управління постачанням

Ви будете частиною динамічної та відкритої новому команди. Вам сподобається можливість застосовувати провідні практики в галізу,а також будете важливим членом талановитого колективу, чий досвід у сфері управління постачанням надзвичайно важливий для успішної діяльності всієї компанії. Це все можливо в компанії John Deere. Ми пропонуємо необмежені можливості для кар’єрного зростання, зокрема на посадах у підрозділах закупівель, розробки нових виробів, логістики, стратегічного постачання, розвитку бази постачальників, диверсифікації постачання та управління мережею дилерів запчастин.

ВІДДІЛ КАДРІВ, НІЛ БЛЕЙК

Ніл Блейк, відділ кадрів

Коли 13 років назад я почав працювати менеджером з персоналу в одному з підрозділів у Сполученому Королівстві, частиною оригінального бачення моїх функціональних обов'язків було те, що вони мають розширитися на всі місця розташування робочих місць компанії в країні. Робота в компанії світового масштабу, такій як John Deere, забезпечує чудові можливості для розвитку кар'єри, але також створює стільки можливостей для гарної взаємодії між культурами завдяки щоденній роботі або завдяки роботі над регіональними та глобальними проектами.