Технології та інновації John Deere

Зазирніть у майбутнє

Технології John Deere

Компанія John Deere запроваджує інновації заради своїх клієнтів, адже знання, які ми отримуємо, не є побічним продуктом нашої роботи. Саме вони дозволяють нам досягти кращих результатів у нашій роботі. Наші технології дозволяють клієнтам досягти їхніх цілей, більш точно та продуктивно працювати завдяки досконалим технологіям, а також приймати кращі рішення на основі даних.

Трактор виконує обприскування на полі

Технології точного землеробства

Наша продукція для точного землеробства перетворює потужні машини на розумних партнерів, які працюють разом з вами на ланах, щоб усе приносило максимальну вигоду — від найдрібніших зерен до найбільших рослин. Наші прості у використанні передові технології працюють на вас, а не ви на них.

Технології землеробства >
Система підтримки Connected Support для землеробства>

Бульдозер переміщує бетон

Технології точного будівництва

Потужна будівельна техніка John Deere є також високоінтелектуальною. Наша продукція з використанням точних технологій вдосконалює ваші машини, збільшує час роботи у справному стані та підвищує ефективність земляних робіт, будівництва об'єктів інфраструктури або замощення доріг.

Технології будівництва >
Система підтримки Connected Support для будівництва >

Всередині кабіни лісозаготівельної машини

Технології точної лісозаготівлі

Працюйте більш швидко, розумно та ефективно з технологіями точної лісозаготівлі John Deere. Ми допомагаємо вам збільшити продуктивність і тривалість роботи техніки у справному стані й зменшити щоденні експлуатаційні витрати, використовуючи для цього низку рішень: від моніторингу машин до дистанційної діагностики та рекомендацій технічного спеціаліста.

Технології лісозаготівлі >
Система підтримки Connected Support для лісозаготівлі >

Лі Редден стоїть перед обладнанням

Інновації в галузі підготовки ґрунту

В компанії John Deere кожний великий крок вперед можливий завдяки інноваційному духу, який живить нашу пристрасть до омріювання, розробки та створення передових продуктів і рішень, які покращують життя та зберігають нашу планету для майбутніх поколінь.

Знайомство з нашими провідними спеціалістами >
Розбудова кар'єри у John Deere >