Колаж із різних полів, сфотографованих згори, з трактором John deere з правого боку

Технології
та інновації John Deere

Компанія John Deere запроваджує інновації заради своїх клієнтів, адже знання, які ми отримуємо, не є побічним продуктом нашої роботи. Саме вони дають нам змогу досягти кращих результатів роботи. Наші рішення дозволяють клієнтам досягти їхніх цілей, більш точно та продуктивно працювати завдяки досконалим технологіям, а також приймати кращі рішення на основі даних.

Впровадження інновацій: Знайомтесь із нашими лауреатами премії Fellows

Премія Fellows від John Deere — це спосіб визнання та відзначення наших інноваційних мислителів, лідерів і виконавців, які спрямовують нас у майбутнє і, маючи спільну вищу мету, дають можливість рухатися вперед.

Познайомтесь із нашими провідними спеціалістами
 • Курт Чіпперфілд

  Курт Чіпперфілд

  До ідеї розширеного впровадження VR він підходить із позицій власника малого бізнесу, і це приносить користь як клієнтам, так і колегам.

 • Клейтон Янасек

  Клейтон Янасек

  Його здатність перетворювати результати моделювання в практичні та реальні програми поглиблює довіру й лояльність клієнтів.

 • Річ Гампал

  Річ Гампал

  Ставши на чолі важливої лінійки продуктів, він перетворив її в екологічно зважене рішення, яке дозволяє клієнтам працювати ефективніше та з більшим прибутком.

 • Лара Бо

  Лара Бо

  Вона захищає компанію від надмірних ризиків і дає змогу підрозідлам John Deere ставати ще більш інноваційними й активними.

 • Кент Ваннер

  Кент Ваннер

  Він допомагає випередити розвиток електрифікації, часто наводячи мости між світом дизельних двигунів і майбутнім.

 • Георг Корманн стоїть біля робота-маніпулятора.

  Інтегровані рішення

  Доктор Георг Корманн, керівник інженерної групи відділу передових сінофуражних технологій та технологічної інтеграції, добре усвідомлює, чого клієнти хочуть, очікують і навіть вимагають.