Гусеничний трактор John Deere рухається через уже зібране поле.

Стратегія та ключові цінності

   

Для тих, хто займається культивацією землі та збором урожаю. Для тих, хто займається розробкою та збагаченням землі. Для тих, хто зводить будівлі на землі.

Компанія John Deere бере на себе зобов’язання сприяти вашому успіху.

Це зобов'язання поширюється на весь світ, зосереджуючись на шести ключових регіонах – США та Канада, Європа, Бразилія, Росія, Індія та Китай. Саме в цих регіонах очікується щонайменше 75% майбутнього зростання. Завдяки нашому досвіду, ентузіазму та нашій меті допомогти вам стати більш прибутковими та продуктивними компанія John Deere займає унікальну позицію як оптимальний постачальник обладнання.

   

Якість та інновації

Якість та інновації мали вирішальне значення в створенні спадщини компанії John Deere і будуть мати вирішальне значення для формування її майбутнього.

Фронтальний навантажувач 844K-II вивантажує камінь і грунт на робочому місці

Наші підприємства

Спектр підприємств компанії John Deere дуже широкий, але вони всі взаємопов'язані. Два з наших підприємств, спеціалізація яких – обладнання для сільского господарства та будівництва – на піку свого розвиту і використовують переваги глобального зростання.

Два інших підприємства, спеціалізація яких – обладнання для лісозаготівлі та садово-паркових робіт – підтримують та покращують глобальний профільний розвиток. Сфери, спеціалізація яких – фінансові послуги, енергетичні системи, постачання комплектуючих і група інноваційного розвитку – підсилюють та урізноманітнюють наш бізнес з виробництва обладнання.

На задньому плані розмите зображення працівника компанії John Deere, що тримає електронну материнську плату, на яку спрямовано фокус

Наші цілі

Будучи партнером у галузі сільського господарства, житлово-комунального господарства, лісозаготівлі та будівельного обладнання у всьому світі, ми можемо досягти цілей щодо сталої додаткової вартості наших акцій (SVA). Перевірте абревіатуру.

Постійно вдосконалюючи нашу продукцію та ефективність нашої діяльності, ми досягнемо виняткової операційної рентабельності.

І, поєднавши працівника, підрозділ та цілі підрозділу з загальними бізнес-цілями компанії John Deere, ми зможемо скористатися перевагами одностайної високопродуктивної командної роботи.

Детальна інформація про нашу стратегію за адресоюсторінки інвестора.

Заснована в 1837 році ковалем і винахідником John Deere, компанія Deere & Company розвинулася в одне з найуспішніших підприємств у світі. І це не випадково. John Deere вирішив будувати свій бізнес на чесності, якості, відданості та інноваціях. Ці цінності живуть і розвиваються донині. Вони визначають стиль нашої роботи, якість, яку ми пропонуємо, і неперевершене обслуговування, що ви отримуєте як клієнт, інвестор або співробітник компанії.

Група співробітників компанії John Deere в захисних окрулярах переглядають планшет

Як ми працюємо

Занадто скромно було б сказати, що ми працюємо кожен день для підтримки головних цінностей нашого засновника. Оскільки чесність, якість, відданість та інновації — це не ідеали, до яких ми прагнемо. Це частина нашого життя. Це дух компанії. Ці цінності є квінтесенцією нашого підходу до роботи і втілені в кожному нашому продукті, послузі і пропонованому клієнту вирішенні.

Крім того, компанія John Deere розуміє значення різноманітності робочої сили, дилерської організації та бази постачальників. Ми докладаємо всіх зусиль для створення інклюзивного робочого середовища, де різноманітність приймається і вітається. Цю політику ми хочемо просувати серед усіх зацікавлених осіб компанії John Deere: від співробітників і дилерів до постачальників.

Чоловік, одягнений в капелюх, стоїть поруч зі своїм універсальним трактором виробництва компанії John Deere

Де ми працюємо

По всьому світу. Де б люди не працювали на землі чи з нею, ви безперечно знайдете обладнання John Deere тут.

Двоє чоловіків потискають руки перед комп'ютерним столом

Що ви можете очікувати

Ви можете очікувати, що компанія John Deere дотримуватиметься найвищих стандартів етики, суворої відповідності законодавству та найглибшого бажання розвивати та сприяти справедливості у публічній політиці та практиці.

Якщо для компанії John Deere – ви - клієнт, працівник, ділер або постачальник, – ви можете очікувати, що компанія Deere запропонує вам індивідуальний підхід. Ми вітаємо розмаїття.

На робочому майданчику працює валильно-пакувальна машина

Що ми пропонуємо

Наш засновник найбільше відомий своїм першим комерційно успішним плугом. І сьогодні ми, мабуть, найбільш відомі нашим якісним сільськогосподарським та садово-парковим обладнанням. Ми - світовий’ лідер у виробництві обладнання для фермерства, це доконаний факт. Ми також займаємо провідне місце у всьому світі в виробництві обладнання для лісозаготівлі. Ми - головна потуга у будівельному обладнанні. Підрозділ "John Deere Financial" - одна з найбільших фінансово потужних компаній з виробництва обладнання. Непогано для компанії, яка починалася із ковальського цеху.