Гусеничний трактор John Deere рухається через уже зібране поле.

Стратегія та ключові цінності

 

Наш світ і бізнес постійно змінюється. Наші основні цінності залишаються незмінними.

Методи, якими ми ведемо бізнес, є критично важливими для нашого безперервного успіху. Вони відображені в наших основних цінностях: чесність, якість, відданість справі та інновації. Втілення цих методів ви побачите в наших співробітниках, продуктах і процесах. Ви зможете побачити їх в тому, як ми ведемо бізнес кожен день, працюємо з співробітниками, клієнтами, постачальниками, дилерами та іншими зацікавленими сторонами.

Наші основні цінності визначають нас. Вони об'єднують і відрізняють нас від конкурентів.

Наша відданість цим основним цінностям не є чимось другорядним і завжди залишиться непохитною.

 

Двоє чоловіків балакають, дивлячись в ноутбук; на задньому плані - косарка John Deere

Чесність

Чесність передбачає, що ми повинні говорити правду, тримати дане слово і справедливо, з повагою ставитися до інших. Вона проявляється в правдивості взаємин, в рішеннях, які приймаються для забезпечення рівної вигоди всім зацікавленим сторонам, і в безперечному дотриманні етичних та юридичних норм. Чесність - це один з тих наших активів, які ми цінуємо найбільше і якими не можна поступатися ні за яких обставин.

Чоловік працює на заводі John Deere

Якість

Якість означає, що ми повинні забезпечувати своїм клієнтам, співробітникам, акціонерам та іншим сторонам необхідну їм цінність. Якість проявляється в багатьох речах: у продажу продукції і наданні послуг клієнтам, які залишаються при цьому задоволеними, у створенні сприятливої ​​робочої атмосфери, що дозволяє співробітникам забезпечувати фінансові результати, які будуть відповідати очікуванням інвесторів, і в підтримці здорових взаємовідносин, які задовольняють зацікавлені сторони в успіху компанії.  

Чоловік та жінка спілкуються на будмайданчику, на якому знаходиться техніка

Відданість справі

Відданість справі означає, що ми повинні докладати всіх зусиль для того, щоб відповідати очікуванням зацікавлених сторін, завжди діючи передбачувано і послідовно. Ми визнаємо, що і у клієнтів, і у співробітників, і у інвесторів існує маса варіантів при виборі компанії, з якою вони захочуть підтримувати відносини. Надану нам можливість задовольнити чиїсь потреби слід розглядати як привілей, а не приймати за належне.

Чоловік стоїть в темній кімнаті з голограмами, які з'являються на помості

Інновації

Інновації означають винахід, проектування і розробку абсолютно нових видів продукції і послуг, надзвичайно затребуваних на ринку і, які зміцнюють бажання клієнтів віддати перевагу марці John Deere. Інновації передбачають застосування новітніх технологій з метою організації виробничих процесів світового рівня і використання передових ІТ-інструментів і практичних методів в рамках всієї компанії.