Співпраця

Якщо ви працюєте з продуктами під маркою компанії John Deere — успіх вашому бізнесу забезпечено. Це одна з найбільш відомих і надійних фірмових марок у більшості країн світу, особливо в країнах, де розвинуте виробниче сільське господарство. Всім зрозуміло, що наше ім'я –, а також значення, яке воно може принести для вашого бізнесу, – є причиною того, що ви зайшли на цю веб-сторінку.

Але давайте заглянемо глибше. Крім пошуку співпраці, яка забезпечує високі фінансові показники, ми також шукаємо робоче середовище, яке може змінити ситуацію на краще. Наша мета виглядає так: Відданість людям, які працюють із землею. Бізнес і співпраця сприяють тому, що майже всі наші постачальники, дилери та ліцензіати успішно розвиваються.

Насправді, компанія John Deere дуже ретельно обирає своїх постачальників, ділерів та ліцензіатів. Це повинно працювати для обидвох сторін. Ми разом повинні згрупуватися навколоосновних цінностейкомпанії John Deere : чесність, якість, відданість та інновації. Якщо саме в такий спосіб ви визначаєте свій бізнес – свою робочу етику –, ви зможете отримати вигоду від роботи з нами як ділер, постачальник або виробник продукції за ліцензією компанії John Deere.