Шеррі М. Сміт

Обрана членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2011 році
Колишній виконавчий віце-президент і фінансовий директор компанії Supervalu Inc.

Шеррі Сміт

Шеррі М. Сміт — колишній виконавчий віце-президент і фінансовий директор Supervalu Inc., продовольчої компанії вартістю 35 мільярдів доларів зі штаб-квартирою в Іден-Прері, штат Міннесота. Вона має 25-річний досвід роботи в продовольчій індустрії та займала різні посади фінансового менеджементу, в тому числі була скарбником, корпоративним контролером та старшим віце-президентом з фінансів. Шеррі зіграла важливу керівну роль у кількох стратегічних ініціативах компанії, включаючи операції з придбання й трансформації бізнесу.

Окрім посади директора в Раді Deere & Company, Сміт є членом Ради директорів Piper Jaffray Companies, Tuesday Morning Corp. та Realogy Group Inc.

Сміт є сертифікованим бухгалтером. Отримала ступінь бакалавра в галузі бухгалтерського обліку в Державному університеті Сент-Клауда.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.