Біографія

Шеррі М. Сміт

Шеррі М. Сміт

Колишній виконавчий віце-президент і фінансовий директор
компанії Supervalu Inc.
Oбрана членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2011 році

Шеррі М. Сміт — колишній виконавчий віце-президнет та фінансовий директор Supervalu Inc., продовольчої компанії, статутний капітал якої становить 35 млрд. дол. США, з головним офісом в м. Іден-Прері, штат Міннесота. Вона має 25-річний досвід роботи в продовольчій індустрії та займала різні фінансові посади, включаючи казначея, корпоративного фінансового контролера та старшого віце-президента відділу фінансів. Пані Сміт зіграла важливу ведучу роль в ряді стратегічних ініціатив компанії, включаючи придбання та трансформацію бізнесу.

Окрім директорам компанії Deere & Company, пані Сміт є членом Ради директорів корпорацій Tuesday Morning Corp. і Realogy Group Inc., а також членом Рали директорів Фонду Сент-Клаудського університету.

Пані Сміт — дипломований державний бухгалтер. Вона має ступінь бакалавра з бухгалтерії Сент-Клаудського університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.