Семюел Р. Аллен

Голова ради директорів компанії
Deere & Company

Sam Allen

Samuel R. Allen обіймає посаду голови ради директорів компанії Deere & Company з лютого 2010 року. До листопада 2019 року він також обіймав посаду головного виконавчого директора. Його попередніми посадами були президент і генеральний директор, які він обійняв у серпні 2009 року, а також президент і виконавчий директор та член ради директорів, на які він був призначений у червні того ж року. 

Раніше Allen обіймав посаду президента підрозділу Worldwide Construction & Forestry та був відповідальним за операції компанії John Deere Power Systems. Він також працював у підрозділі Worldwide Agricultural компанії Deere, керував операціями в Латинській Америці, Китаї, Східній Азії та Австралії. До цього він також був відповідальним за інтелектуальні технології мобільного обладнання Deere і передові технології та інженерні розробки Deere. Він також займався кадровими питаннями, взаєминами між адміністрацією та профспілками, а також організацією фінансових питань компанії. Allen, який почав працювати в компанії Deere у 1975 році, увійшов до вищої керівної ланки в 2001 році, в складі якої перебував до 2019 року.

У червні 2010 року Allen увійшов до складу ради директорів корпорації Whirlpool та зараз виконує роль керівного директора. Також він став членом ради директорів Dow Inc. у серпні 2019 року.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.