Біографія

Samuel R. Allen

Семюел Р. Аллен

Голова та генеральний директор компанії
Deere & Company
Oбраний Головою Ради директорів компанії Deere & Company в 2009 році

Семюел Р. Пан Аллен з лютого 2010 року займає посаду Голови та генерального директора компанії Deere & Company.

У серпні 2009 року пана Аллена призначили президентом та генеральним директором. Його призначили президентом та директором адміністративного відділу компанії та членом Ради директорів компанії Deere & Company у червні 2009 року. Раніше він займав посаду президенту всесвітнього підрозділу Construction & Forestry та був відповідальним за глобальну діяльність компанії John Deere Power Systems. Він також був відповідальним за інтелектуальні технології мобільного обладнання Deere та передові технології та інженерні розробки Deere. Він займав посаду керівника компанії з 2001 року і виконував додаткові обов'язки в відділі кадрів, трудових відносин та глобальної діяльності компанії John Deere Credit.

Після початку роботи в компанії John Deere в 1975 році пан Аллен працював на посадах, що вимагали підвищену відповідальність, у підрозділі "Споживчі товари", глобального підрозділу "Будівельна та лісозаготівельна техніка", в компанії John Deere Power Systems та глобальному підрозділі Construction & Forestry, а також керував діяльністю компанії в Латинській Америці, Китаї та Східній Азії та Австралії.

Крім того, пан Аллен працював Головою Ради з питань конкуренції з січня 2010 року. Він був призначений членом Ради директорів корпорації Whirlpool у червні 2010 року. У 1975 році він закінчив Університет Пердью і отримав ступінь бакалавра в галузі промислового управління. Він уроженець м. Самтер, штат Південна Кароліна.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.