Mark von Pentz

Президент, підрозділ Worldwide Agriculture and Turf Division:  &Європа, СНД, Азія, Африка; Глобальні платформи "Трактор" та "Сінофураж", а також відділ перспективного проектування
Компанія Deere & Company

Mark Von Pentz

Mark von Pentz — президент підрозділу Worldwide Agriculture & Turf Division у Європі, СНД, Азії, Африці, глобальних платформ "Трактор" та "Сінофураж", а також відділу перспективного проектування. Він займає цю посаду з січня 2019 року. Von Pentz відповідає за клієнтоорієнтований збут та маркетингові регіони Європи, СНД, Азії й Африки і роботу платформ продуктів "Трактор" та "Сінофураж". Він також відповідає за організацію роботи відділу провідних технологій та проектування.

Von Pentz почав свою кар'єру в компанії John Deere як внутрішній аудитор у європейському офісі в 1990 році. Він займав низку посад із все вищим рівнем відповідальності у виробничих та маркетингових організаціях сільськогосподарського підрозділу в Європі. У 1999 році він був призначений генеральним директором John Deere International GmbH у Швейцарії. У 2003 році Mark був призначений директором із розвитку ринку в Сполучених Штатах та Канаді, а через два роки — віце-президентом з питань сільськогосподарського маркетингу в тому ж регіоні. У 2006 році Mark повернувся до Європи та отримав посаду старшого віце-президента з маркетингу та підтримки продуктів у Європі, Африці та на Середньому Сході.

У 2007 році von Pentz був призначений президентом сільськогосподарського підрозділу в Європі, Африці, Південній Америці, а також глобального відділу з пошуку постачальників збирального обладнання в компанії Deere & Company. В 2009 році до його сфери відповідальності додалися платформи "Догляд за врожаєм" та "Сінофураж". У 2012 році von Pentz був призначений президентом підрозділу Agriculture & Turf Division у Європі, СНД, Азії, Африці, а також глобальної платформи "Трактори".

Von Pentz закінчив Гамбурзький університет із вченим ступенем з ділового адміністрування. Він є членом правління VDMA (Німецької асоціації виробників обладнання), членом регіональної дорадчої ради Deutsche Bank AG, м. Мангайм, членом правління асоціації U.S.–Russia Business Council та членом ради директорів фонду University Heidelberg Foundation.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.