Біографія

Mark Von Pentz

Маркварт фон Пенц

Президент підрозділу Agriculture and Turf —
Європа, СНД, Азія, Африка, а також глобальна платформа "Трактори"

Компанія Deere & Company

Маркварт фон Пенц - президент підрозділу "Agriculture – Turf Division" в Європі, СНД, Азії, Африці, а також глобальної платформи "Трактори"; на посаді з вересня 2012 року. Пан фон Пенц несе відповідальність за клієнт-орієнтовані продажі та регіони збуту Європи, СНД, Азії, Африки, і всі групи продуктів платформи для тракторів.

Пан фон Пенц почав свою кар'єру в компанії John Deere в Європейському офісі в 1990 році як внутрішній аудитор фінансів. Він займав низку посад з відвищенним рівнем відповідальності у відділі сільськогосподарської продукції та організації маркетингу в Європі. У 1999 році призначений генеральним директором John Deere International GmbH в Швейцарії, а в 2003 році призначений директором з розвитку ринку в Сполучених Штатах та Канаді. У 2005 році пан фон Пенц призначений віце-президентом з питань аграрного маркетингу в Сполучених Штатах та Канаді. У січні 2006 року він повернувся до Європи, де призначений старшим віце-президентом з маркетингу та підтримки продуктів – Європа, Африка та Близький Схід.

В вересні 2007 року фон Пенц був призначений президентом сільськогосподарського відділу – Європа, Африка, Південна Америка, а також відділу підбору обладнання для лісозаготівлі для компанії Deere & Company. В 2009 році до його сфери відповідальності додалися платформи Crop Care and Hay & Forage Platforms.

Пан фон Пенц закінчив Гамбургський університет з вченим ступенем з ділового адміністрування. Він є членом правління VDMA (Німецької асоціації виробників обладнання), членом регіональної дорадчої ради Deutsche Bank AG, Мангейм, та членом правління Американсько-російської бізнес-ради.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.