Біографія

Vance D. Coffman

Ванс Д. Коффман

Голова корпорації Lockheed Martin Corporation у відставці
Oбраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2004 році
Головуючий директор з 2016 року

Д-р. Ванс Д. Кофман звільнився з посади Голови корпорації Lockheed Martin у квітні 2005 року. Його обрали Головою у квітні 1998 року, він працював генеральним директором та віце-президентом з серпня 1997 року. Він займав низку виборних керівних посад, включаючи посади президента та директора адміністративного відділу сектору стратегічних ракет корпорації Lockheed Martin. До злиття корпорацій Lockheed і Martin Marietta у 1995 році він виконував обов'язки виконавчого віце-президента корпорації Lockheed. Раніше він був президентом відділу космічних систем підрозділу компанії Lockheed Missiles & Space Company і віце-президентом корпорації.

У 1967 році Кофман приєднався до підрозділу космічних систем Lockheed як аналітик систем наведення та керування. Після розробки кількох великих космічних програм та систем обробки великого обсягу наземних даних його призначили віце-президентом у 1985 р., віце-президентом і помічником генерального директора в 1987 р., а також президентом відділу космічних систем у 1988 р. Займаючи цю посаду, він був відповідальним за космічний телескоп Хаббл, програму супутникового зв'язку MILSTAR, систему попереднього попередження (що називається тепер космічною інфрачервоною системою) та роботу корпорації над платформою Iridium.

У 2002 році Кофмана призначили Головою Консультативного комітет по засобам телекомунікації для забезпечення національної безпеки Президента і обрали на посаду Голови Асоціації аерокосмічних галузей на 2003 рік. Окрім Правління компанії Deere & Company, він є членом Ради директорів корпорації Amgen Inc. та компанії 3M Company. Він є членом Національної інженерної академії та Асоціації підтримки з питань безпеки. У 1989 році він отримав нагороду за технічні досягнення професійного прогресу Університеті штату Айова, а в 1999 році отримав нагороду за визначні досягення штату Айова. Він отримав статус Почесного доктора юридичних наук факультету бізнесу ім. Джорджа Л. Граціядіо Університету Пеппердайна. Його обрали членом Американського інституті аеронавтики та космонавтики і Американської астронавтичної спільноти.

Кофман отримав ступінь бакалавра з аерокосмічної інженерії Університету штату Айова та магістра і доктора наук в з аеронавтики та космонавтики Стенфордського університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.