Венс Д. Кофман

Обраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2004 році
Керівний директор з 2016 року
Голова та генеральний директор корпорації Lockheed Martinу відставці

Венс Кофман

Д-р. Венс Д. Кофман пішов у відставку з посади Голови Lockheed Martin у квітні 2005 року. Його обрали Головою у квітні 1998 року, він працював генеральним директором і заступникомм голови з серпня 1997 року. Він займав низку виборних керівних посад, включаючи посади президента та головного виконавчого директора сектора космічних та стратегічних ракет корпорації Lockheed Martin. До злиття корпорацій Lockheed і Martin Marietta у 1995 році він виконував обов'язки виконавчого віце-президента корпорації Lockheed. Раніше він був президентом підрозділу космічних систем компанії Lockheed Missiles & Space та віце-президентом корпорації.

У 1967 році Кофман приєднався до підрозділу космічних систем Lockheed як аналітик систем наведення та керування. Після керуванням розробкою кількох масштабних космічних програм та систем обробки великих наземних даних його призначили віце-президентом у 1985 р., віце-президентом і помічником генерального директора в 1987 р., а також президентом підрозділу космічних систем у 1988 р. Займаючи цю посаду, він був відповідальним за космічний телескоп Хаббл, програму супутникового зв'язку MILSTAR, систему завчасного попередження (що називається тепер космічною інфрачервоною системою) та роботу корпорації над платформою Iridium.

У 2002 році Кофмана призначили Головою Президентського консультативного комітету з питань національної безпеки щодо засобів телекомунікації й обрали на посаду Голови Асоціації аерокосмічних галузей на 2003 рік. Окрім Ради директорів компанії Deere & Company, він є членом Ради директорів корпорації Amgen Inc. та компанії 3M. Він є членом Національної інженерної академії та Асоціації підтримки питань безпеки. У 1989 році він отримав нагороду "За професійний прогрес в сфері технічних розробок" від Університету штату Айова, а в 1999 році отримав нагороду "За визначні досягення від штату Айова". Він отримав статус почесного доктора юридичних наук від Школи бізнесу та управління ім. Джорджа Л. Граціядіо при Університеті Пеппердайна. Його обрали членом Американського інститута аеронавтики та космонавтики й Американської спільноти астронавтів.

Кофман отримав ступінь бакалавра з аерокосмічної інженерії Університету штату Айова та магістра й доктора наук з аеронавтики та космонавтики від Стенфордського університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.