Добірка переможців премії Fellow 2020

Перможці премії Fellow 2020

Відзначення наших провідних спеціалістів

У 2015 році було запущено програму John Deere Fellows, яка мала встановити найвищий рівень індивідуального визнання працівників за сприяння успіху компанії завдяки глибоким знанням і високій кваліфікації у своїх структурних підрозділах, проявленим лідерським якостям і репутації як у компанії, так і за її межами. Ця програма стала кульмінацією започаткованої у 2014 році ініціативи «Шлях до лідерства через знання».

Знайомтесь із лауреатами премії Fellows 2020

Символ наградної стрічкиСимвол наградної стрічкиСимвол наградної стрічки

Прогресивні мислителі

HeadingIcon

Щороку ми нагороджуємо нашою найвищою відзнакою мислителів, лідерів та ініціативних працівників, які рухають нас у майбутнє.

Лауреати премії Fellows 2020
Gilles Dryancour
Wissam El-Ratal
Sue Gray
Lee Redden
Eric Johnson
Brij Singh
Dave Smart

Фото Gilles DryancourФото Gilles DryancourФото Gilles Dryancour

Зв'язки з громадськістю

HeadingIcon

Доктора Gilles Dryancour (Жиль Дріанкур), голову департаменту зв'язків із громадськістю в Європі, відзначено за трансформування ключової торгової асоціації у столиці Європейського Союзу — бельгійському місті Брюссель.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Wissam El-RatalФото Wissam El-RatalФото Wissam El-Ratal

Віртуальні технології

HeadingIcon

Зусилля, яких Wissam El-Ratal (Віссам Ель-Раталь) доклав у галузі контролю за дотриманням вимог віртуального проектування, надали можливість Deere створювати виняткову продукцію за допомогою провідних аналітичних інструментів і методів.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Sue GrayФото Sue GrayФото Sue Gray

Агротехнічні рішення

HeadingIcon

Sue Gray (С'ю Грей) має значний досвід у захисті сільськогосподарських культур, а також генетичних дослідженнях посівних матеріалів, завдяки яким Deere посідає провідні позиції в галузі.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Eric JohnsonФото Eric JohnsonФото Eric Johnson

Технологія матеріалів

HeadingIcon

Доктор Eric Johnson (Ерік Джонсон) розгорнув нові технології і процеси, як-от використання аддитивної технології у виробництві інструментів і ремонтних деталей.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Lee ReddenФото Lee ReddenФото Lee Redden

ШІ і технології машинного навчання

HeadingIcon

Lee Redden (Лі Редден) є співзасновником компанії Blue River Technology, придбаної John Deere у 2017 році, яка є лідером у впровадженні технологій глибинного навчання в агротехнічні системи й систем керування.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Brij SinghФото Brij SinghФото Brij Singh

Технології силової електроніки

HeadingIcon

Доктор Brij Singh (Брідж Сінгх), провідний інженерний спеціаліст відділу новітніх технологій, досяг успіхів у застосуванні новітніх технологій у галузі силової електроніки в John Deere.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Фото Dave SmartФото Dave SmartФото Dave Smart

Розробка програмного забезпечення й мережевих технологій

HeadingIcon

David Smart (Девід Смарт) протягом понад трьох десятирічь робить вагомий внесок до кількох ключових проектів із розробки програмного забезпечення для електронної апаратури, в тому числі для тракторів, навантажувачів і систем точного землеробства.

Читайте докладніше на американській версії нашого сайту

Значок людей, об'єднаних коломЗначок людей, об'єднаних коломЗначок людей, об'єднаних колом

Надзвичайні лідери

HeadingIcon

Усе починається з верхівки. Розумні люди ведуть за собою інших розумних людей — саме так ми допомагаємо нашим клієнтам будувати ліпший світ.

Знайомтесь із нашою командою керівників

Fellows 2019

 • August Altherr

  Впровадження інновацій

  August Altherr (Аугуст Альтер) активно просуває інновації у сфері сільськогосподарського обладнання в Європі та має численні патенти на своєму рахунку. Його робота була втілена в тракторах серії 6R, які вважаються однією з найуспішніших тракторних платформ Deere. Збирання тракторів цієї серії виконується на п'ятьох підприємствах у різних регіонах світу. Альтер допомагав створювати науково-дослідницькі центри, запрошуючи молодих інженерів із провідних європейських університетів, для пошуку інноваційних рішень для підрядників і сільськогосподарських підприємств із великими площами ораних угідь, а також для клієнтів із ключових сегментів.

 • Noel Anderson

  Стратегічна інтелектуальна власність

  Noel Anderson (Ноель Андерсон) має 117 патентів на своєму рахунку та є одним із найпродуктивніших винахідників у John Deere. Андерсон забезпечує Deere суттєву перевагу над конкурентами завдяки поєднанню різноманітних і нових галузей технічних знань і досвіду в своїх винаходах і патентах. Він відігравав ключову роль у розробці, розгортанні, виконанні й постійному вдосконаленні Процесу стратегії корпоративної інтелектуальної власності John Deere.

 • Dr. Martin Kremmer

  Технологічні інновації

  Доктор Martin Kremmer (Мартін Креммер) відомий розширенням методу дослідження в складних рухомих 3D-структурах і проведенням фундаментальних досліджень сільськогосподарської продукції, як-от сої, у механічних лічильниках сіялок точного висівання. Він є автором або співавтором 40 винаходів і патентів. Доктор Креммер був відповідальним за розробку загальної концепції транспортного засобу для всіх середньорозмірних тракторів.

 • Carol Lewis

  Людські ресурси

  Carol Lewis (Керол Льюіс) відіграла важливу роль у просуванні додаткових привілей і пільг для працівників. Серед її здобутків — робота в Вашингтоні над законодавством або змінами в нормативній базі, просвітницька робота серед працівників для висвітлення переваг системи медичного страхування, роз'яснення вищому керівництву особливостей пенсійних програм працівників і пенсійних пільг, участь в обговореннях щодо медичних програм для працівників нижчої ланки, зустрічі з працівниками, які вийшли на пенсію, а також проведення виховної і просвітницької роботи серед працівників. Вона відігравала важливу роль у розгортанні програми оздоровлення в масштабах усієї компанії, проведенні реформи охорони здоров'я та інших заходах, пов'язаних із пільгами та привілеями для працівників.

 • Dr. Adrian Rantilla

  Маркетингові дослідження

  Доктор Adrian Rantilla (Адріан Рантіла) заробив собі репутацію завдяки впровадженню методів дослідження й аналізу в операції відділів продажу й маркетингу. Його проникливість і старанність допомогли скоротити витрати в численних програмах завдяки розумінню мотивів і поведінки клієнтів. Він відомий тим, що розвиває та культивує відносини зі стратегічними клієнтами в усьому світі на консультативній основі, підвищуючи ефективність завдяки тому, що зосереджується на вирішенні найскладніших проблем бізнесу.

Архів номінантів програми John Deere Fellowship

Розгорнути всеПриховати все

2018

 • Доктор Клаус Хен, головний радник з інформаційних технологій, канцелярія голови правління: премія Fellow 2018 у галузі технологій та інженерних розробок
 • Юрген Ауденауер, керівник сегменту аграрних ферм, підрядників і скотарських господарств: європейська премія Fellow 2018 у галузі точного землеробства
 • Денніс Боуман, головний інженер: премія Fellow 2018 у галузі тракторного будівництва
 • Доктор Фред Нельсон, головний інженер із метрології: премія Fellow 2018 у галузі систем точного землеробства
 • Доктор Юліан Санчес, директор — департамент стратегії точного землеробства й розвитку бізнесу: премія Fellow 2018 у галузі технологічних інновацій
 • Доктор Лонг Ву, технічний директор — елементи керування й датчики: премія Fellow 2018 у галузі силової електроніки

2017

 • Доктор Данан Доу, керівник відділу проектування продукції: премія Fellow 2017 у галузі розробки силових систем
 • Доктор Мохамад Ель-зейн, керівник відділу сучасних матеріалів і механіки: премія Fellow 2017 у галузі технологій матеріалів
 • Шуфенг Хан, старший сертифікований інженер: Премія Fellow 2017 у галузі автоматизації і засобів керування
 • Юрген Хольштайн, Global Mgr Electr — перспективне проектування й енергетичні рішення: премія Fellow 2017 у галузі проектування компонентів електроніки
 • Корі Ліланд, головний інженер із метрології: премія Fellow 2017 у галузі метрології
 • Професор, доктор Пітер Пікел, керівник департаменту зв'язків із громадськістю: премія Fellow 2017 у галузі розробки сільськогосподарських систем
 • Доктор Джон Рід, директор — корпоративні технології та інновації: премія Fellow 2017 у галузі технологічних інновацій
 • Річард Вуббелс, Mgr Engineering Spfh & Heads: премія Fellow 2017 у галузі сінофуражних технологій

2016

 • Террі Пікет, Mgr — перспективне проектування: премія Fellow 2016 у сфері інтеллектуальних рішень
 • Доктор Кароль Плуффе, контроль за дотриманням вимог віртуального проектування: премія Fellow 2016 у галузі проектування систем обробки ґрунту й збирання врожаю
 • Доктор Ніколай Тарасінскі, Mgr. перспективне проектування премія Fellow 2016 у галузі проектування автомобільних систем
 • Роберт Уік, директор — підтримка клієнтів і обслуговування продукції: премія Fellow 2016 у галузі підтримки клієнтів

2015

 • Доктор Д. Б. Пенн, головний радник, канцелярія голови правління: премія Fellow 2015 у галузі світової сільськогосподарської економіки
 • Джон Браун, помічник голови юридичного підрозділу: премія Fellow 2015 у сфері фінансового законодавства
 • Доктор Лівен Дай, старший інженер із GPS-технологій: премія Fellow 2015 у сфері проектування GNSS
 • Доктор Сат'ям Сахай, технічна премія Fellow JDTCI: премія Fellow 2015 у галузі технологій матеріалів
 • Аль Смемо, головний інженер: премія Fellow у сфері розробки трансмісії