28 лютого, 2024

John Deere виводить трактори 9RX на новий рівень, представивши три нові моделі

douglas

На виставці Commodity Classic у Г’юстоні (штат Техас, США) компанія John Deere представила свій найпотужніший серійний трактор із-поміж будь-коли розроблених, розширивши лінійку 9RX моделями 9RX 710, 770 і 830. Техніка модельного ряду 9RX, ширина якої не перевищує 3 м, забезпечує відмінні тягові характеристики, підвищений комфорт для оператора та найновіші можливості для точного землеробства. Завдяки всьому цьому вона чудово підходить для ринків Європи й СНД.

 

Надзвичайні тягові характеристики

Нові моделі 9RX оснащуються 18-літровим двигуном JD18X, який забезпечує максимальну потужність до 913 к. с. із низькою питомою витратою палива та до 4234 Н·м крутного моменту в старшої моделі. Важливо зазначити, що цей трактор повністю відповідає вимогам стандарту Stage V, водночас відсутня потреба використовувати рідину для очистки дизельних вихлопних газів (DEF) або AdBlue®. Комбінація з трьох гідравлічних насосів із максимальною продуктивністю 636 л/год та гідравлічна інтелектуальна система управління потужністю (IPM), яка за потреби може збільшити потужність двигуна на додаткові 40 к. с., забезпечують достатній запас потужності навіть для найбільшого обладнання з гідравлічним приводом. Нова повністю механічна трансмісія e21™ PowerShiftTM із системою Efficiency Manager без проблем передає високу потужність і крутний момент двигуна моделі 9RX, а засоби автоматизації, знайомі з трансмісії e23TM, забезпечують неймовірний комфорт під час руху. 21 передача дає оператору змогу легко встановлювати необхідну швидкість для виконання різноманітних завдань. Нові ходові частини зі збільшеним діаметром приводних зірочок (1200 мм) мають кут охоплення в 110° і зчеплення з кронштейнами приводів (7,5). Максимальна вага баласту становить 38 100 кг і забезпечує ефективну передачу потужності й крутного моменту на ґрунт. Незважаючи на те, що збільшення потужності призвело до збільшення розміру нової моделі 9RX, мінімальний питомий тиск на ґрунт і досі становить 0,58 кг/см², що співставно з компактнішими моделями 9RX, доступними зараз.

 

Більший комфорт оператора

У новій кабіні CommandViewTM 4 Plus реалізовано значне покращення оглядовості й комфорту для оператора, а також суттєво збільшено її площу. Нова підвіска кабіни, що забезпечує регулювання в трьох площинах, у поєднанні з ізольованим підрамником знижує рівень шуму та вібрацій. Система рульового керування ActiveCommand Steering (ACSTM) регулює необхідне зусилля залежно від швидкості руху, завдяки чому процес керування стає простим і неймовірно точним. Під час роботи на полі для повного вивороту рульового колеса потрібно лише 3,5 оберти, а під час руху по дорозі, для покращення керованості, це значення збільшується до п’яти обертів. Таким чином, трактор 9RX сприяє підвищенню продуктивності й комфорту оператора. Система швидкої заправки Fast Fuel System дає змогу заправляти дизельним паливом бак об’ємом 1952 л* за менш ніж 4 хвилини. Це ще більше підвищує ефективність роботи й скорочує щоденні втрати часу до мінімуму. Крім того, доступ до точок щоденного обслуговування можна легко отримати із землі або нового місця для обслуговування, установленого навколо кабіни. Збільшена періодичність заміни гідравлічної оливи (4000 годин) і додатковий реверсивний вентилятор значно збільшують час безперебійної роботи.

 

Найновіші можливості для точного землеробства

Трактор 9RX оснащено передовими можливостями для інтелектуального землеробства, зокрема дисплеєм G5Plus CommandCenter™ з високою роздільною здатністю та діагоналлю 32,5 см (12,8 дюйма) і повною інтеграцією з технологіями John Deere Precision Ag Technology, як-от система керування нормами внесення, 1-Click-Go-AutoSetup, керування секціями та повна сумісність з AEF ISOBUS. Стандартні можливості, як-от JDLink™, документування та DataSync, підвищують загальну ефективність роботи. Безкоштовне ПЗ John Deere Operations Center™ виконує функції центральної платформи, де зібрано інформацію про техніку, операторів і поля. Воно полегшує імпорт даних і співпрацю з третіми особами.

* Максимально допустимий об’єм бака залежить від країни.