28 лютого, 2024

John Deere представляє нові комбайни S7

douglas

Сьогодні на виставці Commodity Classic у Г’юстоні (штат Техас, США) компанія John Deere представила свій новий комбайн S7 — машину, що має підвищити ефективність роботи завдяки найновішим двигунам John Deere та забезпечити вищу продуктивність завдяки вдосконаленим системам механізації збирання. Модель S7 отримала оновлені кабіну, дизайн і назву, а також вбудовані передові функції для точного землеробства. Її оснащено низкою провідних технологій, які вже було перевірено в роботі комбайнів John Deere X9 і яким ви довіряєте.

 

Продуктивність збирання

Нові комбайни S7 оснащено двигунами JDX найновішого покоління. На модель S7 700 установлюється 9-літровий двигун JD9X, а на S7 800, S7 850 і S7 900 — JD14X з об’ємом 13,6 л. Перевірені в польових умовах двигуни John Deere забезпечують чудові результати за будь-яких умов збирання врожаю. Варто зауважити, що двигун JD14X із технологією HarvestMotionTM досягає максимальної потужності за меншої кількості обертів — усього 2000 об/хв. Крім того, у новій моделі S7 використовується та сама система управління пожнивними залишками, що й в X9, а це ще більше підвищує загальну ефективність. Вивантажувальний шнек комбайна S7 також оснащено силосопроводом із можливістю регулювання, яким можна керувати з кабіни. Таким чином, наповнення причепа стає простішим і точнішим.

 

Удосконалені системи механізації збирання

Комбайни S7 можна оснастити удосконаленими системами механізації збирання, придбавши додаткові технологічні пакети, що включають такі рішення, як автоматизація налаштувань процесу збирання врожаю, яка під час збирання автоматично регулює п’ять внутрішніх параметрів комбайна. За основу беруться такі показники: втрата зерна, обсяг сторонніх речовин і максимальна кількість битого зерна. Новинкою в моделі S7 також стала предиктивна автоматизація ходової швидкості. Ця система прогнозування визначає стан культури за допомогою інформації з кількох джерел, зокрема карт біомаси, що створюються на основі супутникових знімків, і зворотного зв’язку в режимі реального часу з камерою автоматизації. Комбайн S7 використовує цей зворотний зв’язок, щоб визначати висоту культури та (або) кількість полеглої культури й регулювати ходову швидкість у режимі реального часу.

Оновлена кабіна та вбудовані функції для точного землеробства

Оновлену кабіну — таку саму, як і у флагманської моделі X9, — оснащено новим дисплеєм G5Plus CommandCenter™, який дає змогу використовувати такі розумні функції, як AutoTracTM, система автоматизації розворотів AutoTracTM, документування та DataSync. Крім того, новий дисплей кутової стійки з високою роздільною здатністю, зручним інтерфейсом і цифровими показниками продуктивності комбайна підвищує загальну ефективність роботи оператора. Вбудований приймач StarFire™ забезпечує відмінну стабільність сигналу й точність від проходу до проходу на рівні 2,5 см. Вбудовані функції для точного землеробства доповнюються системою JDLink™, яка забезпечує двосторонній зв’язок для автоматичного завантаження даних про культуру й машину в John Deere Operations Center™ та віддаленого моніторингу в режимі реального часу. Такий зв’язок дає змогу збільшити час безвідмовної роботи машини під час збирання врожаю.

 

Нові дизайн і назва

Новий дизайн комбайнів S7 підкреслює родинні зв’язки з флагманською моделлю John Deere X9, наприклад, динамічний дизайн бокових панелей, знайомий клієнтам із моделі X9. За нового підходу назва вказує на технологію сепаратора, сімейство моделей, загальну потужність, а в майбутньому — і на основні оновлення серії в назві кожної моделі.

 

Оновлення 2025 модельного року для комбайнів X9

На заході Commodity Classic також було представлено оновлення для комбайнів X9. Починаючи з 2025 модельного року флагманські комбайни John Deere також можна буде оснастити всіма функціями для механізації збирання, які було представлено в моделях S7. Крім того, технологія вимірювання параметрів зерна, уже відома з комбайнів серії S7 і T, тепер буде доступна для всіх моделей X9.