3 лютого, 2023

John Deere не братиме участь у виставці SIMA в листопаді 2024 року

Користуючись нагодою, компанія John Deere повідомляє дилерам і клієнтам, що не відвідуватиме наступну виставку SIMA в листопаді 2024 року в Парижі.  Одна з основних причин такого рішення — це можливість зосередитися на заходах для дилерів і клієнтів у конкретних країнах протягом 2024 року.

 

«Пандемія COVID-19 змінила формат подій, і спосіб, у який клієнти хочуть із нами взаємодіяти, також змінюється», — каже Андреас Джесс (Andreas Jess), директор із
маркетингу John Deere у регіоні 2. «Виставки сільськогосподарської та садово-паркової техніки — це традиційний спосіб взаємодії з фермерами й підрядниками, але ми також вивчаємо альтернативні канали комунікації, які поєднують у собі як цифрову, так і безпосередню взаємодію». Це дасть нам змогу краще родемонструвати наші інноваційні технології та рішення на основі виробничих систем і водночас охопити ширшу аудиторію».  Він додає: «Клієнти дедалі більше цікавляться, як технології точного землеробства можуть підтримати їхню діяльність протягом усього циклу сільськогосподарського виробництва, а це вимагає іншого підходу до обміну ідеями й демонстрації рішень».

 

Підвищена увага до заходів для клієнтів у їхніх країнах також сприятиме переходу компанії John Deere до більш раціонального ведення бізнесу, який ставить клієнта в центр уваги.  Це також питання найбільш ефективного використання ресурсів у середньо- та довгостроковій перспективі. Tilmann Köller, відповідальний за зв’язки із громадськістю, виставки та заходи John Deere у регіоні 2, додає: «Наразі ми плануємо наші європейські заходи для дилерів і клієнтів на 2024 рік, які потрібно синхронізувати з нашими ринками в Північній Америці.  Перші анонси будуть у березні 2024 року, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися з вами чудовими новинами».

 

Компанія John Deere переконана, що виставки відіграватимуть важливу роль і надалі, але хотіла б, щоб міжнародні виставкові організації переглянули свої поточні графіки, щоб забезпечити більшу гнучкість для інших заходів для просування продуктів.

Контакт для ЗМІ:

Ralf Lenge 

тел.: +49 (0) 171 41 61 599 

LengeRalf@JohnDeere.com