2 березня, 2023

Компанія John Deere модернізує технологію точного землеробства

douglas

Протягом багатьох років компанія John Deere пропонує надійну й високопродуктивну технологію точного землеробства. У 2023 році всі основні елементи передового обладнання отримають оновлення, щоби бути готовими до вимог майбутнього. Важливими компонентами є нове сімейство дисплеїв John Deere 5-го покоління і новий JDLinkTM M модем. Ці оновлення зроблять технологію точного землеробства John Deere швидшою, потужнішою й доступнішою для кожного фермера та підрядника.

Нове сімейство дисплеїв John Deere 5-го покоління

З новим сімейством дисплеїв 5-го покоління компанія John Deere постачає новітні технології безпосередньо до клієнтів. Роздільна здатність Full HD, додаткова пам’ять і збільшена обчислювальна потужність роблять монітор G5 одним із найпотужніших дисплеїв на ринку. Асортимент постачання складається з двох портативних версій, які можна використовувати на машинах усіх брендів, двох вбудованих моніторів для певних машин John Deere та опції додаткового монітора. Дисплей G5 має діагональ 10,1 дюйма (25,65 см), а G5Plus — 12,8 дюйма (32,51 см), що означає, що сімейство дисплеїв G5 пропонує на 33 % більше місця для карт та інформації у порівнянні з попередніми моделями. Обидва портативні дисплеї забезпечують додатковий захист завдяки водонепроникності (IP65). Дисплей John Deere G5Plus поставляється із системою AutoTrac™ і функцією керування секціями у стандартній комплектації. Зазвичай, зберігається повна сумісність з AEF ISOBUS.

Усі дисплеї G5 збережуть надійний і звичний інтерфейс дисплеїв 4-го покоління. Поєднання сучасних технологій і звичного інтерфейсу забезпечує негайне підвищення продуктивності без необхідності тривалого перенавчання. Нова ліцензійна програма для розширених функцій означає, що фермери та підрядники платять лише за те, що їм потрібно, а авансові витрати зменшуються. Регулярні оновлення програмного забезпечення, які розробляються, гарантують, що сімейство дисплеїв G5 вже готове до викликів майбутнього.

Дисплеї G5Plus Universal та G5 Universal будуть доступні для замовлення пізніше цього року. G5Plus CommandCenterTM і G5 CommandCenterTM будуть доступні на машинах John Deere з 2024 модельного року.

Нові John Deere JDLinkTM M та R модеми

Фермери та підрядники зі змішаним парком техніки можуть продовжувати користуватися перевагами зв’язку між машинами та хмарою. Новий модем JDLinkTM M пропонує доступну альтернативу знайомому модему JDLinkTM R. Модем JDLinkTM M — це готове до використання рішення, яке дає змогу легко оснастити змішані автопарки. Модеми JDLinkTM M та R сумісні з протоколом SAE J1939 і можуть обробляти понад 14 точок даних від машин різних брендів. Така сумісність дає змогу керувати всім змішаним парком техніки на одному порталі: John Deere Operations CenterTM.

douglas

John Deere StarFireTM 7000

John Deere StarFireTM 7000 був представлений минулого року разом із новим сигналом StarFire™ RTK. Завдяки точності кінематики в режимі реального часу (RTK) 2,5 см і швидкості виявлення сигналу менше ніж 8 хвилин, новий сигнал StarFireTM RTK пропонує дуже привабливі умови, щоби почати використовувати RTK. John Deere StarFireTM 7000 забезпечує ще кращий зв’язок, ніж попередні покоління, завдяки додаванню супутникових сигналів Galileo і Beidou. Приймачі John Deere StarFireTM 7000 доступні для замовлення, зараз уже починається їх доставляння.

John Deere Operations CenterTM

JDLinkTM забезпечує безкоштовне двостороннє з’єднання для автоматичного завантаження даних про культуру та машину в John Deere Operations Center™. Завдяки регулярним оновленням Operations Center постійно вдосконалюється й адаптується до майбутніх потреб. Він і надалі буде доступний безкоштовно для мобільних пристроїв і у веб версії.

Нові основні елементи технології точного землеробства John Deere роблять розумне землеробство простішим для клієнтів. Вона ставатиме дедалі простішою у використанні, автоматизованою і вже зараз є міжсистемною. Усі ці функції, а також високий рівень обслуговування та досвід місцевих дилерів роблять бізнес фермерів та підрядників більш продуктивним, прибутковим і стійким.