22 березня, 2023

John Deere запускає електрифікацію та під'єднання обладнання для гольфу

douglas

John Deere розширює можливості електрифікації та під'єднання до свого обладнання для гольфу, пропонуючи клієнтам можливість бути більш екологічними та стійкими без шкоди для продуктивності.

Нова повністю електрична та гібридна серія моделей John Deere E-CutTM повністю виключає використання палива та моторного масла, а можливість під'єднання вводиться як стандарт для всієї лінійки обладнання для гольфу.

 

Нові повністю електричні ручні газонокосарки 185 E-CutTM та 225 E-CutTM Walk Greens

Завдяки майже безшумній роботі газонокосарка John Deere E-CutTM Walk Greens розширює діапазон робочих режимів, що дає можливість оператору працювати рано вранці або пізно ввечері. Використання палива та моторного масла повністю виключено. Одним із ключових компонентів електрифікації є надійна акумуляторна батарея. Газонокосарки John Deere E-CutTM Walk Greens із літієвою акумуляторною батареєю потужністю 58 В та 3,2 кВт-год можуть покрити близько 4 650 м² на одному заряді.

Обидві машини оснащено вдосконаленим дисплеєм TechControlTM, що дає керівникам можливість налаштовувати частоту обрізки залежно від швидкості ходу та мотовила. Крім того, пропонується 10 положень висоти рукоятки, а також поздовжньо-поперечне регулювання та ексклюзивний у галузі режим Cleanup Pass для максимального комфорту і простоти експлуатації під час роботи й на поворотах. Газонокосарка 185 E-CutTM має ширину скошування 46 см, а більша модель 225 E-CutTM має ширину скошування 56 см.

 

Нові гібридні газонокосарки типу «райдер» 6700A E-CutTM та 7700A E-CutTM Fairway

Електричні мотовила нової гібридної газонокосарки John Deere Fairway дають можливість заощаджувати до 30 % палива та знижують рівень шуму без шкоди для продуктивності. Вона розширює асортимент продукції та пропонує більш екологічний спосіб роботи.

Завдяки усуненню понад 150 точок гідравлічного витоку ризик протікання зменшено на 90 %. Косіння у важких умовах експлуатації або зрізання вертикальної трави виконуються без проблем. Функція LoadMatchTM уповільнює швидкість машини, коли двигун стикається з великим навантаженням, підтримуючи швидкість мотовила та віддаючи пріоритет якості. Газонокосарка 6700A E-Cut — це триколісна гібридна косарка типу «райдер», що забезпечує неперевершену маневреність на крутих поворотах.

 

Можливість базового під'єднання «In Base» для обладнання для гольфу

Протягом багатьох років компанія John Deere є лідером у галузі під'єднання сільськогосподарської техніки до зв'язку, і тепер сектор гольфу може отримати вигоду з переваг під'єднання та роботи з John Deere Operations CenterTM. У 2023 році John Deere запровадить можливість під'єднання як стандарту на багатьох машинах для гольфу. Це під'єднання служить інструментом управління для всього автопарку і зберігає історію довжини зрізу, інформацію про використання машини, рівень палива та діагностичні коди несправностей. Крім того, є можливість встановити геозону та комендантську годину. Обидва сигнали повідомляють користувача про випадки підозрілого використання та в такий спосіб підвищують захист від крадіжки. Програма безплатна — як мобільний додаток, так і версія для браузера.

Завдяки новому обладнанню для гольфу John Deere займає провідні позиції в галузі під'єднання до зв'язку. Найновіші технології та відома надійність машин John Deere сприятимуть подальшому підвищенню ефективності та якості в майбутньому.