28 серпня, 2023

Встановлено новий 24-годинний рекорд завдяки високій ефективності використання пального трактором John Deere 9RX

douglas

John Deere та фахівці з обробки ґрунту компанії Bednar встановили новий рекорд обробки ґрунту — 769,4 га за 24 години, побивши попередній рекорд у 125,4 га, установлений у 2007 році. Такого результату вдалося досягти з використанням трактора John Deere 9RX 640 потужністю 691 к.с. та прототипу дискатора Bednar Swifterdisc XE Mega з робочою шириною 18,40 метра.

Завдяки низьким витратам пального (усього 3,1 л на гектар) і паливному баку на 1490 л машині знадобилася лише одна заправка, що зменшило час простою до мінімуму. За продуктивності 32,6 га на годину й робочої швидкості до 21 км/год машина демонструвала вражаючі результати впродовж усього випробування.

Навіть незначні та непередбачені проблеми не змогли перешкодити команді досягти своєї мети. Регулярні зміни операторів й невеликий витік у прототипі знаряддя були усунені без великих втрат часу.

«Ми з нетерпінням чекали на цей виклик і були впевнені, що разом із Bednar ми перевершимо поточний рекорд, — сказав Маркус Лухманн (Marcus Luchmann), менеджер із маркетингу продуктів компанії John Deere у EU27, відповідальний за великі трактори, — водночас установлення рекорду допомогло нам у польових умовах довести тягові якості нашої топової моделі трактора 9RX та низькі витрати пального».

У 24-годинному випробуванні взяли участь вісім співробітників компаній Bednar, John Deere та IPSO, дилера John Deere.