14 грудня, 2021

Компанія John Deere придбала контрольний пакет акцій Kreisel Electric, передової компанії з виробництва акумуляторів

douglas
  • Контрольний пакет акцій дозволить John Deere забезпечити вертикальну інтеграцію, необхідну для ефективного проєктування транспортних засобів та силових агрегатів, беручи за основу передові технології виробництва акумуляторних батарей з імерсійним охолодженням та високою щільністю.
  • Використання технології буферної зарядки акумуляторів компанії Kreisel для створення необхідної структури підтримки клієнтів в усьому світі
  • Відповідає меті компанії John Deere щодо електрифікації та автономності

 

Компанія Deere & Company підписала остаточну угоду про придбання контрольного пакета акцій компанії Kreisel Electric, Inc. (далі – Kreisel), постачальника акумуляторних технологій, виробничі потужності якого розташовуються в м. Райнбах-ім-Мюлькрайс, Австрія. Kreisel розробляє акумуляторні модулі та блоки високої щільності й тривалого терміну експлуатації. Крім того, Kreisel розробила платформу зарядної інфраструктури (CHIMERO), що використовує запатентовану технологію виробництва акумуляторів.

З 2014 року Kreisel є провідною інноваційною компанією, що займається розробкою модулів і блоків електричних акумуляторів з імерсійним охолодженням для застосування у високопродуктивних і позашляхових системах. Компанія пропонує диференційовану технологію акумуляторів і буферну зарядну установку та в цей час обслуговує клієнтів у всьому світі на різних кінцевих ринках, зокрема комерційний транспорт, позашляхові автомобілі, морські судна, електронний мотоспорт та інші види застосування в системах з високими експлуатаційними характеристиками.

John Deere бачить зростання попиту на акумулятори як єдину або гібридну силову установку для спецтехніки. Продукти в портфелі компанії John Deere, такі, як обладнання для газонів, компактні комунальні трактори, невеликі трактори, компактна будівельна та дорожньо-будівельна техніка, можуть покладатися виключно на акумулятори як основне джерело енергії. John Deere планує продовжити інвестування й розвиток технологій для втілення інновацій, забезпечення прибутку клієнтів і праці над майбутнім, де є двигуни з нульовим викидом в атмосферу.

Основна частина інвестицій у компанію Kreisel Electric забезпечить для John Deere вертикальну інтеграцію транспорту й силових агрегатів на основі акумуляторних блоків високої щільності, одночасно використовуючи технологію зарядки компанії Kreisel для створення інфраструктури, що необхідна для впровадження у клієнтів.

«Акумуляторні технології компанії Kreisel можуть використовуватися в широкому асортименті продукції John Deere, а ринковий досвід компанії Kreisel принесе користь John Deere, у міру того, як ми розширюємо наш портфель акумуляторних електромобілів. John Deere забезпечить досвід, вплив на середовище та фінансування, що дозволити Kreisel продовжити швидке зростання на основних ринках», – сказав П’єр Гайо, старший віцепрезидент компанії John Deere Power Systems. «Це можливість інвестувати в компанію з унікальними технологіями, що розроблені для вимогливих умов, в яких працюють клієнти John Deere».

«Крім того, створення портфеля електрифікованих продуктів є ключем до мети John Deere в галузі сталого розвитку, що полягає у розробці нових технологій, які знижують вплив нових продуктів на навколишнє середовище та спрямованих на забезпечення рухових установок з нульовим рівнем викидів, при одночасному підвищенні ефективності та продуктивності наших клієнтів», – заявив пан Гайо.

Kreisel Electric збереже свій персонал, назву й торгову марку та продовжить працювати на виробничих потужностях, що розташовані в Австрії для обслуговування зростаючої клієнтської бази. Компанія, заснована братами Йоганном, Маркусом і Філіппом Крайзель, налічує близько 160 штатних співробітників.

«Команда компанії Kreisel з нетерпінням чекає розширення основного бізнесу, залучення каналу John Deere для швидкого впровадження акумуляторного транспорту й зарядних станцій, а також співпраці з групами проєктування транспорту John Deere для вдосконалення продукції», – сказав Маркус Крайзель, який зі своїми братами обіймає посаду керівних директорів компанії Kreisel Electric.

Операція потребує остаточного схвалення регулюючих органів Австрії; результат очікується приблизно через 60 днів. Фінансові дані не розголошуються.

 

Контакт для ЗМІ:

Ralf Lenge 

тел.: +49 (0) 171 41 61 599 

LengeRalf@JohnDeere.com