21 лютого, 2022

Новий 6R 185: Чемпіон на дорозі

6r185

Транспортне випробування DLG PowerMix

Автомобільний транспорт є частиною повсякденної роботи фермерів та підрядників, і новий 6R 185, спеціально розроблений для цієї мети, гарантує отримання високих результатів для своїх показників економічності. Всього через три місяці після випуску потужний шестициліндровий 6R 185 від John Deere офіційно визнано трактором потужністю менше ніж 250 к.с. з найекономнішою витратою палива для дорожніх умов.


Під час транспортних випробувань DLG PowerMix 2.0 новий 6R 185 споживав усього 355 г/кВт-год дизельного палива та 14 г/кВт-год рідини для очищення дизельних вихлопів. Залежно від цін на дизельне паливо та рідину для очищення вихлопів у регіоні це дає змогу заощадити до 2,00 євро/год під час транспортування, що означає, що фермери та підрядники можуть ще більше знизити свої експлуатаційні витрати.


Це робить 6R 185 трактором, що буквально створений для умов автомобільних доріг. Завдяки невеликій власній масі, що складає 7,9 тонни, він забезпечує максимальну потужність 234 к.с. із системою інтелектуального керування потужністю (IPM). Крім того, 6R 185 оснащений високоефективною трансмісією AutoPowr™ у поєднанні з надійним та перевіреним багатьма випробуваннями 6,8-літровим двигуном PowerTech™ PVS.


Завдяки цьому результату 6R 185 продовжує розвивати успіх, досягнутий моделями серії 6R. Ще до проведення випробувань 6R 250 демонстрував найкращі показники PowerMix, коли-небудь виміряні у класі машин потужністю понад 250 к.с. Внаслідок цього цей трактор досі залишається беззаперечним лідером у своїй категорії.


Усі трактори John Deere проходили випробування відповідно до суворих специфікацій вимогливого транспортного тесту DLG PowerMix у випробувальному центрі DLG в Грос-Умштадті. Цикли випробувань на дорозі передбачають їзду в типових умовах експлуатації з низьким та високим навантаженням.

Контакт для ЗМІ:

Альке Хедеманн (Alke Hedemann)

Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю

E-Mail: HedemannAlkeM@JohnDeere.com