12 серпня, 2022

Нові можливості кормозбиральних комбайнів John Deere

douglas

Компанія John Deere переглядає модельну низку кормозбиральних комбайнів серій 8000 та 9000 для 23-го модельного року. Основна увага приділяється молодшим моделям серії 8000, але серія 9000 також дістане важливі оновлення для подальшого підвищення продуктивності. Модельна низка підбирачів також поповнюється новою топовою машиною — 30R, яка збільшує продуктивність, особливо у верхньому сегменті потужності.

Нові кормозбиральні комбайни серії 8000   
Крім косметичних змін, моделі 8100, 8200 та 8300 отримали додаткову потужність. Комбайн 8100 з 9-літровим двигуном тепер розвиває максимальну потужність 431 к.с. та замінює поточний 8200. У 2023 році кормозбиральний комбайн 8200 дістає більший 13,5-літровий двигун, що додає йому потужності на 34 к.с., до 465 к.с. Збільшення потужності молодших моделей 8000 округляється до значень 8300, максимальна потужність якого становить 505 к.с. замість колишніх 490 к.с.

Для подальшого підвищення продуктивності та зниження експлуатаційних витрат зерновий процесор Dura LineTM оснащується новим покриттям, Busa®CLAD. Це покриття було спеціально розроблене для високонавантажених компонентів машин та доступне для всіх моделей серій 8000 та 9000. На додаток до більш тривалого терміну служби, це дає змогу знизити витрати на знос на тонну.

Серія 9000 — що нового?
Як і попередні кормозбиральні комбайни 9500 та 9600, модель 9700 тепер також оснащується двигуном JD18X, для якого не потрібна мочевина (DEF). Цей 18-літровий двигун John Deere™ підвищує продуктивність кормозбирального комбайна. Він також представляє ​систему HarvestMotion™ Plus, яка забезпечує виняткове збільшення обертального моменту й ще більшу потужність за низьких обертів двигуна. У результаті потужність кормозбирального комбайна 9700 тепер досягає 825 к.с.

Крім того, всі самохідні кормозбиральні комбайни (SPFH) серії 9000 тепер оснащені вивантажувальним жолобом нової конструкції, який на 20 см довший за попередній. Завдяки оптимізованим контурам та конструкції він забезпечує більшу продуктивність та кращий огляд під час різання. Додаткові отвори полегшують технічне обслуговування.

Новий 30R — високопродуктивний підбирач         
Для використання всієї потужності John Deere™ команда Kemper™ розробила новий підбирач трави 30R із робочою шириною 2,7 метра. Нові підбирачі серії R, оснащені великим шнеком діаметром 80 см із лопатями шнека 20 см завглибшки та шістьма планками із зубами 6,5 мм, призначено для високої продуктивності. Щоби забезпечити використання всієї потужності John Deere™ у майбутньому сезоні збирання врожаю, модель 30R оснащена безланцюговим приводом і зносостійкими деталями для важких умов експлуатації, які знижують витрати на технічне обслуговування.

Система AutoSetup – швидке та просте планування роботи   
John Deere™ пропонує низку рішень для підвищення комфорту оператора у стиснений термін збирання врожаю. Одним із цих рішень є система AutoSetup. Якщо машина оснащена модемом
JDLinkTM, можна безплатно обмінюватися інформацією бездротовою мережею з центром управління John Deere Operations CenterTM. Це дає можливість налаштовувати, планувати та відстежувати робочі процеси на єдиному онлайн-порталі. За допомогою системи AutoSetup John Deere™ можна відправляти цю інформацію на кормозбиральні комбайни в полі. Заздалегідь заплановані робочі графіки автоматично з'являються на дисплеї Gen 4, коли машина перетинає межу призначеного поля. Це дає водію прямий доступ до потрібних смуг руху, робочих налаштувань та меж поля.