22 лютого, 2021

Цифрова точність завдяки новому додатку

Solorrow

Мангейм, 25 січня 2021 року — Завдяки новій програмі, спеціально розробленій німецькою стартап-компанією Solorrow, фермери мають змогу з легкістю проводити картографування змінних норм внесення добрив та інших польових робіт, а також передавати дані в John Deere Operations Center.

Звідти карти можна передавати по бездротовій мережі операторам машин, що працюють у полі, для точнішого внесення даних, завдяки чому добрива та хімікати для захисту рослин будуть використовуватися ефективніше, а навколишнє середовище буде краще захищено.

 

Розробки програмного забезпечення і додатків набувають особливо важливого значення в точному землеробстві. Компанія Solorrow пропонує доступне і дуже просте рішення, яке дозволить користувачам швидко визначати поля та їхні межі на карті через планшет або смартфон.

 

Керуючись п'ятирічними даними про біомасу, вибрані ділянки можна розбивати на різні ґрунтові зони, які будуть слугувати основою під час картографування внесення добрив і обприскування. Ці карти з додатка можна надсилати в John Deere Operations Center, а потім через бездротову мережу передавати на відповідну машину. Дані будуть виводитися на вбудований у кабіні дисплей John Deere із відображенням норми внесення добрив на розкидач або обприскувач, керування якими здійснюється через шину ISOBUS, для конкретної ділянки залежно від її поточних координат на полі.

 

Така взаємодія між додатком Solorrow і технологічними рішеннями точного землеробства John Deere має перевагу не тільки в галузі сільського господарства. Спільна робота також свідчить про можливість і практичність безперешкодного обміну даними між програмними рішеннями різних розробників. Таким чином, фермери можуть завжди керувати потоками даних і контролювати права власності на них.

 

На підставі цього нового додатка Solorrow і John Deere об'єднують свою маркетингову й комерційну діяльність. Завдяки такому рішенню дилери John Deere мають змогу пропонувати фермерам і замовникам ширший спектр систем точного землеробства, а клієнти можуть продовжувати отримувати стандартні консультаційні послуги, послуги з введення в експлуатацію й технічну підтримку.

Контакт для ЗМІ:

Ральф Ленге (Ralf Lenge),

John Deere Walldorf GmbH & Co. KG,

Altrottstraße 31, 69190 Вальдорф,

телефон: +49 (0) 171 41 61 599

ел. пошта: LengeRalf@JohnDeere.com