22 лютого, 2021

Для техніки John Deere в Україні тепер доступна подовжена гарантія PowerGard

PowerGard

Київ, 22.02.2021 – Компанія John Deere представила в Україні новий сервіс PowerGard - подовжена гарантія, яка дозволяє аграріям бути впевненими в безвідмовній роботі техніки та її максимальній продуктивності протягом тривалого часу. Пропозиція включає стандартну подовжену гарантію PowerGard Protection і розширену подовжену гарантію PowerGard Protection Plus. Будь-яку з опцій вже зараз можна придбати у дилерів при покупці нової техніки або не пізніше 28 днів з дня поставки машини - для тих, хто недавно став щасливим власником нової техніки, зараз є хороший привід додатково її захистити.

 

Подовжена гарантія PowerGard доступна для дуже широкого модельного ряду John Deerе - від невеликого трактора або газонокосарки до нового флагманського комбайна John Deere X9. Умови для підключення дуже прості: необхідно укласти договір на технічне обслуговування машини з ідентичними термінами покриття контракту на подовжену гарантію, а також наявність JDLink – він, за замовчуванням, встановлений на всю нову техніку John Deere.

 

Подовжена гарантія PowerGard Protection в першу чергу передбачає захист компонентів, від яких залежить тягове зусилля, а саме двигуна, приводного механізму, кермового управління, рами, гальм. Розширена подовжена гарантія PowerGard Protection Plus надає клієнту захист більш високого рівня з комплексним гарантійним покриттям всіх основних компонентів машини.

 

Детальну інформацію про кожну з опцій й про техніку, яку охоплює гарантія, можна отримати у будь-якого офіційного дилера John Deere в Україні. Кожному клієнту буде запропоновано індивідуальний підхід в залежності від його потреб.

«Вимоги аграріїв до техніки постійно зростають - зараз уже недостатньо створити просто велику і потужну машину: важливі технології, якими вона оснащена, а також передбачуваність фінансових витрат на утримання техніки. З технологічністю зростає і складність, що вимагає особливого підходу до сервісу. Тому компанія John Deere у відповідь на запити, що надходять, пропонує подовжену гарантію PowerGard », - говорить Олександр Грушко, провідний фахівець зі збуту запасних частин.

Контакт для ЗМІ:

Олександр Грушко

телефон: +380444065820

ел. пошта: HrushkoOleksandr@JohnDeere.com