29 січня, 2021

Програма John Deere Harvest Promise мінімізує простої під час жнив

Agricon

Мангейм, 29 січня 2021 року — Оновлений інтерфейс і навігація John Deere Operations Center роблять його більш простим у використанні та забезпечують когерентність із останньою мобільною версією.

Програма MyOperations App для смартфонів і планшетів перейменована на Operations Center mobile та підтримує вебверсію Operations Center. Кожна з них надає користувачам комплексні інструменти управління виробничими процесами. Інструмент Work Planner є ще одним удосконаленням і основною функцією нової системи AutoSetup, що надає змогу фермерам упорядковувати свої робочі процеси та пришвидшує роботу операторів у полі.

 

Для пришвидшення аналізу та прийняття рішень фермери вже користуються популярним додатком Operations Center, який гарантує збір і надійне зберігання даних щодо полів, культур і техніки, що надходять із під’єднаних машин. З метою задоволення мінливих потреб фермерства вдосконалений додаток Operations Center розроблений для структуризації та організації даних ферм.

 

Він може допомагати фермерам під час створення, планування, контролю й аналізу даних, необхідних для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень, використовуючи такі функції:

 

  • Setup (Налаштування) використовує підключення JDLink та Operations Center для синхронізації даних ферми, заощаджуючи час на усунення можливих помилок введення даних.
  • Plan (Планування) використовує дисплей 4-го покоління з технологією Work Planner для покращення ефективності завдяки підвищеній точності.
  • Monitor (Моніторинг) із підключенням JDLink та новими вкладками «Home» («Головна») та «Map»(«Картографування») допомагає фермерам пильно стежити за процесами, щоб забезпечити якість і ефективність роботи, навіть у дистанційному режимі.
  • Нова вкладка Analyze (Аналіз) у додатку Operations Center допомагає фермерам аналізувати цьогорічні результати та перетворювати їх на рішення наступного року.

 

«Ми знаємо, що сучасні фермери завжди в русі, тому версія додатка Operations Center зараз набуває особливо важливого значення», — розповідає Пітер Кох, менеджер із маркетингу цифрових технологій John Deere. «Ось чому компанія John Deere вдосконалила як вебверсію, так і мобільну версію, зробивши подібними інтерфейси та способи функціонування».

 

Щоб користуватися всіма перевагами технологій точного землеробства John Deere, Пітер Кох пропонує фермерам придбати таке обладнання:

 

  • дисплей CommandCenter 4-го покоління, завдяки якому фермери зможуть краще контролювати дії машини з кабіни;
  • приймач StarFire для забезпечення точного позиціонування;
  • телематика JDLink, яка слугує як бездротове підключення між машинами та передає дані з дисплея 4-го покоління до Operations Center.

 

Використовуючи новий інструмент Work Planner із Operations Center, фермери можуть попередньо виводити всю необхідну інформацію на дисплей, тому операторам більше не потрібно буде цього робити з кабіни.

 

Удосконалений додаток Operations Center уже запущено, і нові клієнти можуть створювати обліковий запис в Інтернеті або завантажувати мобільний додаток Operations Center із Google Play або Apple App Store. Зареєстровані користувачі автоматично отримуватимуть усі оновлення як в Інтернеті, так і в мобільних версіях Operations Center. Додаткову інформацію про новий додаток Operations Center можна отримати в дилера John Deere або переглянути на сайті John Deere Operations Center

 

 

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій

тел.: + 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com