4 березня, 2021

Трактори і кормозбиральні комбайни отримали можливість синхронізації

machine-sync

Система синхронізації John Deere тепер доступна на кормозбиральних комбайнах і тракторах - завдяки цій розробці машини можуть обмінюватися даними на ходу. Це дозволить операторам направляти трактор з причепом паралельно ходу комбайна і спрощує збирання культур.

Функція синхронізації машини John Deere була вперше представлена в 2012 році і з тих пір ця інтегрована система залишається єдиною на ринку. Синхронізація на основі глобальної навігаційної супутникової системи (GNNS) дозволяє комбайнам автоматично керувати швидкістю і напрямком руху тракторів і причепів відносно комбайна. Це підвищує безпеку при збиранні врожаю і знімає частину робочого навантаження з операторів - технологія особливо ефективна при роботі в нічний час і протягом тривалих денних змін. Крім цього, система зводить до нуля відходи при вивантаженні і запобігає пошкодженню машин і культур навіть при русі на високих швидкостях.

Технологія застосовується не тільки на зернозбиральних комбайнах, а й на інших машинах, задіяних в збиральній кампанії і передбачає безперервне завантаження культур в причепи: тепер лінійку техніки, для якої доступна ця система, поповнили самохідні кормозбиральні комбайни та трактори. Ця опція буде особливо корисна аграріям, які виконують збір картоплі, моркви та інших овочів за допомогою причіпної техніки елеваторного типу. Також система істотно полегшує процес посадки овочів і підвищує його продуктивність.

Для використання синхронізації потрібна телематика JDLink, супутниковий приймач StarFire і дисплей Premium 4-го покоління з активацією автоматизації. При замовленні нового трактора або самохідної машини всі ці компоненти, як правило, попередньо встановлені при заводській збірці, але можливо також і дооснащення системою наявної техніки. Додаткову інформацію можна отримати у офіційних дилерів John Deere.

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій

тел.: + 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com