19 липня, 2021

John Deere та GIANTS Software випустять додатковий контент для Farming Simulator 22

Agricon

John Deere, світовий лідер в області технологій точного землеробства, і GIANTS Software, розробник найуспішнішої серії сільськогосподарських ігор-симуляторів, анонсували другий пакет додаткового контенту (DLC) «Технології точного землеробства» для популярної гри Farming Simulator. У новому DLC акцент буде зроблений на екологічність: за допомогою сучасних технологій власники віртуальних ферм зможуть вносити менше гербіцидів і домогтися більшої точності в застосуванні органічних і мінеральних добрив. В результаті користувачі розширять свої уявлення про сучасне сільське господарство і дізнаються, як технології точного землеробства John Deere допомагають аграріям знижувати вплив на навколишнє середовище.

Це вже другий пакет DLC, представлений спільними зусиллями John Deere та GIANTS Software - перший вийшов в грудні минулого року. Він був завантажений майже мільйон разів і отримав від гравців дуже позитивні відгуки. У його розробці також брали участь Університет Хоенхайм, Університет Редінга й іспанський сільськогосподарський кооператив Grupo AN. Інвестором виступила EIT Food - найбільша у світі екосистема сільськогосподарських інновацій, підтримувана Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT) і покликана підвищити обізнаність суспільства про сучасне сільське господарство.
Новий DLC призначений для оновленої гри Farming Simulator 22, яка вийде 22 листопада 2021 року. Якщо перший пакет додаткового контенту охоплював в першу чергу основи точного землеробства (проби ґрунту, диференційоване внесення та ін.), то в другому робиться акцент на нові технології, що дозволяють підвищити стійкість агровиробництва й одночасно зменшити вплив на навколишнє середовище. Наприклад, користувачі познайомляться з сучасними датчиками, що роблять внесення органічних і мінеральних добрив більш точним.
Інвестором проєкту, як і в минулий раз, виступить EIT Food. Крім згаданих партнерів, в команду розробників увійде Інститут репродукції тварин і досліджень харчових продуктів Польської Академії наук.
«Успіх першого проєкту, в ході роботи над яким склалося унікальне взаєморозуміння між усіма партнерами, перевершив найсміливіші очікування, - каже Томас Енгель, керівник проєкту з боку John Deere. «Ми дуже раді, що проєкт триває, - додає Томас Фрей, креативний директор GIANTS Software. - Він дуже важливий для нас, оскільки дає відмінну можливість показати переваги інноваційних технологій, що підвищують стійкість сільського господарства».
farming simulator

Контакт для ЗМІ:

Христина Швець

тел.: + 7 (495) 66 44 800

Kristina.Shvets@win2win.ru