16 червня, 2021

Компанія John Deere представила розумну систему управління форсунками ExactApply

Компанія John Deere в рамках Дня сталого розвитку, який проходив в кінці травня у Вальдорфі (Німеччина) представила унікальну розумну систему управління форсунками ExactApply, що значно підвищує точність розпилювання, а також забезпечує оптимальний контроль витрати препарату.

Система ExactApply автоматично підтримує задану норму внесення незалежно від швидкості обприскування, при цьому система може управляти або кожною форсункою окремо, або попарно. Унікальність системи ExactApply полягає в тому, що тиск в системі не змінюється, і це забезпечує бажаний розмір краплі при швидкості в діапазоні від 10 до 30 км/год.

Система ExactApply використовує технологію широтно-імпульсної модуляції для контролю витрати препарату через кожну форсунку. Внаслідок запровадження цієї технології досягається найкраща зона покриття, і ми отримуємо бажаний ефект від препарату.

Для роботи в нічний час система оснащена світлодіодами, що забезпечують чудову видимість при виконанні операцій, що гарантує більш високу якість внесення при слабкому освітленні. При некоректній роботі форсунок світлодіод попереджає про несправності. У цьому випадку на дисплеї з'являється попередження, що дозволяє своєчасно усунути несправність.

Більш детальну інформацію про систему ExactApply можна отримати у офіційних дилерів John Deere.

Контакт для ЗМІ:

Христина Швець

тел.: + 7 (495) 66 44 800

Kristina.Shvets@win2win.ru